Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tragus piercing? (többi lent )

Hot_kiss kérdése:

Tragus piercing? (többi lent )

Figyelt kérdés

Tetszik?

Akinek van, amennyire fáj?

Mihez tudnád hasonlítani az érzést?

Ha előtte kérek érzéstelenítést, akkor az a szúráshoz képest mennyire fáj?

Átlagban mennyi idő alatt gyógyul?

Milyen alakú, formájú piercinget teszel bele?

Mennyi idő után szabad kicserélni?

Kell forgatni, tologatni vagy mozgatni?

Mennyibe kerül átlagban?


Ajakpc-m már van, érzéstelenítés nélkül lett szúrva, de kétlem, hogy hozzá lehetne hasonlítani. A forgatást is ezért kérdeztem, mert olvastam már azt is, hogy nem szabad és azt is, hogy kell. Ha nem akarom, hogy belenőjön (és miért is akarnám?), akkor mozgatnom kell, nem?

Ja és itt egy kép, ha valaki nem tudná, hyog hogy is néz ki vagy mi ez:

[link]


2011. júl. 26. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem január óta van tragusom, nem viccelek, nem éreztem, mikor átlőtték, csak azon paráztam egy percig, hogy "úúúúúrsiten, belémdöftek egy tűűűűűt" :DDD


pár napig nem tudsz azon az oldaladon aludni, meg ilyesmik, és lehet picit begyullad, fáj, de egy hét múlva már nagyon szép. :)

2012. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!