Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tragus piercing? (többi lent )

Hot_kiss kérdése:

Tragus piercing? (többi lent )

Figyelt kérdés

Tetszik?

Akinek van, amennyire fáj?

Mihez tudnád hasonlítani az érzést?

Ha előtte kérek érzéstelenítést, akkor az a szúráshoz képest mennyire fáj?

Átlagban mennyi idő alatt gyógyul?

Milyen alakú, formájú piercinget teszel bele?

Mennyi idő után szabad kicserélni?

Kell forgatni, tologatni vagy mozgatni?

Mennyibe kerül átlagban?


Ajakpc-m már van, érzéstelenítés nélkül lett szúrva, de kétlem, hogy hozzá lehetne hasonlítani. A forgatást is ezért kérdeztem, mert olvastam már azt is, hogy nem szabad és azt is, hogy kell. Ha nem akarom, hogy belenőjön (és miért is akarnám?), akkor mozgatnom kell, nem?

Ja és itt egy kép, ha valaki nem tudná, hyog hogy is néz ki vagy mi ez:

[link]


2011. júl. 26. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az egész fülem tele van ilyenekkel, és minnél közelebb van a porchoz, annál jobban fáj :S

Amúgy jóhogy kell mozgatni...csak nagyon fog fájni =)

2011. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Többiek?

2011. júl. 26. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tetszik, én is el-el játszadozom a gondolattal, hogy csináltatok. Nem vészes a fájdalom, kérdeztem a piercingesemtől, bőven ki lehet bírni. Érzésteleníteni viszont, ott nem nagyon lehet... sőt szinte tilos. Több kárt okozol, mint hasznot teszel. A gyógyulása (mivel porc) 2-3-4 hetet is igénybe vehet, egyéntől függően. Kezdőékszernek azt hiszem sima pötty piercinget raknak, amit utána cserélgethetsz kedved szerint. Akkor cseréld csak ki, ha már egyáltalán nem fáj, és nincsen begyulladva. Kell forgatni, hogy ne nőljön rá a hús. Ugyanannyiba kerül átlagban, mint a többi.
2011. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem hogy pont te akinek van pár ékszere meg talán tetkója is, és megkérdezed egy apró kis tragusról hogy fáj-e?


Fáj mert nem lehet rendesen érzésteleníteni, spray nem hat, injekcióval tudnák de akkor már ugyan ott van mintha az ékszert szúrnák.

Amit érzel az egy nagyon kellemetlen része lesz a dolognak mégpedig olyan pattanás kinyomáshoz féle. fül részen

1 1,5hónap míg rendbe jön és cserélni lehet, először egyenes szárat raknak be. Utána rakhatsz karikát is.

Alkoholos fertőtlenítőt használj majd Octenisept jó rá, ha befújtad oda/vissza tolj rajta egyet

Szárazon soha mert felszakad a gyógyuló hám

Az ékszert soha nem növi be az a rész, mert csak porc

19/F

2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ilyet én is nagyon szeretnék :):)

19/L

2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

19/f ~ igazság szerint csak ez az egy ajakpcm van és azért érdekel ennyire, mert az mégis csak porc, mégis más, mint egy sima egyszerű ajakpc. Én banánt gondoltam bele nem karikát, de még meggondolom, azt az egész picikét.

Neked milyen alkoholos fertőtlenítőd van? Hol vetted? Mennyiért?

2011. júl. 26. 23:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat, mindenkinek ment a kéz és várok még tapasztalatokat, infókat, véleményeket (:
2011. júl. 26. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:

a 19es fiú vagyok

Nekem Octenisept van, Miskolci vagyok és a patikában 1750ért szoktam kapni ha van készleten nekik

Jó pattanásra is :)

2011. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sziaa, én múlt héten szúrattam Siófokon :D Elég kellemetlen volt, amikor átszúrták, meg még utána szöszmötöltek vele. De túléltem:) :D És nagyon tetszik nekem:) Nekem kis golyó van, amiben van egy fehér kövecske. Én végülis 6000ért csináltattam :S
2011. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én tegnap rakattam ilyen pc-t, a westend-ben, és kétszer két másodpercig fájt, de akkor rendesen... Simán kilehet bírni, és szerintem megéri :)

Szúrás óta, igaz egy nap telt el, de nem fáj, igaz nem is piszkálom.. Borogatom zsálya tea főzettel, + betadine-oldattal.. remélem gyorsan begyógyul :)

Alkoholos fertőtlenítést ilyen nyílt sebre..hát eszedbe ne jusson!! Forgatni szigorúan tilos, ne aggódj nem fog belenőni..

Nekem nagyon tetszik, és csak ajánlani tudom!

2012. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!