Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell szépen körmöt...

Hogyan kell szépen körmöt lakkozni?

Figyelt kérdés

Többször próbáltam már, de mindig tiszta lakk lett a körmöm mellett is, és fülpiszkálóval sem tudom szépre kiigazítani. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul... Ha megkérhetnélek, akkor leírnád lépésről-lépésre, hogy te hogyan lakkozod ki a körmöd?

Nagyon szépen köszönöm!


2011. júl. 24. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... Én fogom a lakkot, lecsavarom a tetejét, és kifestem a körmömet... Szerintem gyakorolni kell, és ne görcsölj előtte, mert akkor csak reszket a kezed. Próbáld inkább határozottan, lendületesen.
2011. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossmanban vagy százforintosban lehet kapni ilyen lemosó tollat,belemártod a körömlakklemosóba és lemosod a körmöd mellett :)
2011. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran olyan lesz a körmöm melletti rész is, de szinte egy fél nap alatt ott le is kopik. De persze nem mindig van idő ezt megvárni, szóval olyankor használd azt, amit az előttem szóló ajánlott. Lehet én is kipróbálom. :)
2011. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először halványabb lakkokkal kezd a gyakorlást, csak utánna válts vadabb szinekre. A halványabb színnel könnyebb lakkozni, mert nem látszik annyira a hiba.
2011. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hot_kiss ***** válasza:
Először középen húzok egy csíkot és utána megyek a szélekre. A szélétől beljebb, a középtől kijjebb teszem az ecsetet, mert ahogy húzom, úgyis kicsit szétterül. Így szokott sikerülni a legszebben.
2011. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegyél egy átlátszó alap lakkot, ha sötétebb színnel szeretnéd kifesteni a körmöd, mert különben csíkos lesz.Mindig húzz a kiválasztott színre egy átlátszó fényes lakkot, vagy ajánlani tudom a moyrás UVs lakkot, nagyon szép lilás színt ad. Én mindig így csinálom, mert anyukám manikűrös és ő mutatta nekem. Az meg nem baj, ha lemegy a bőrre egy kicsit, mert a víz úgyis leviszi. :)
2011. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!