Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet szépen körmöt...

Hogy lehet szépen körmöt lakkozni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. nekem mindig ronda lesz. Kimegyek a vonalból úgymond. Még a körömágyamnál nem vészes, ha nagyon koncentrálok akkor ott nem, de oldalt meg a végénél igen. Ha nagyon nagyon sűrű a körömlakk, van anyunak egy ilyen speckó mintázó lakkja, azzal tök jól ki tudtam festeni. Csak sajna ilyen kantakék színe van ami nem tetszik:S Ő se használja, de arra se emlékszik hol vette. Van valami trükk a lakkozásra?
2010. nov. 23. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kihagyok 1-1 mm-t körben...de mi ez a "ha nagyon koncentrálok"? Ha odafigyelsz, simán meg lehet csinálni...
2010. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon béna vagyok. Pedig amúgy jó a kézügyességem meg minden, de ez kifog rajtam. Van hogy túl lakkos az ecset, aztán meg kevés van benne és rücskös lesz a felülete, meg egyenetlen. gondoltam hátha van vmi praktika.
2010. nov. 24. 02:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet ez egy kicsit furán hangzik, de esetleg ha körbe ragasztod a körmöd körül pl. cejlux-al, és úgy fested be, majd később lehúzod a cejluxot, akkor talán jobban sikerül.

Sok sikert! =)

2010. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nyugodtan fesd ki a körmöd bénán, ha megszáradt a lakk moss kezet és kapard le a felesleget mondjuk én a körmömmel szoktam, vagy pedig körömlakklemosóba márts fülpucolót és azzal "igazítsd meg".... én is béna vagyok ilyen téren, pedig jó a kézügyességem.
2010. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Körömlakk korrigáló toll :

[link]


DM-ben vagy Rossmann-ban 600 ft körül szoktam venni, de ha nincs tényleg jó a fülpiszkás megoldás is.

2010. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó eza tollas megoldás. Majd veszek egyet, addig meg csinálom fülpiszkával. Kipróbáltam. egész jó lett:)
2010. nov. 25. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!