Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet nagyon nagyon...

Hogy lehet nagyon nagyon hosszú szempillákat csinálni magamnak? Meg olyan sminket ami igazán kiemeli a szemem? Részletes leírást kérek légyszi.

Figyelt kérdés
Kék szemű, világos bőrű, világogskék szemű lány vagyok. Ja és szőke a hajam.
2009. ápr. 2. 20:03
 1/8 A kérdező kommentje:
és nem műszempillára gondolok.:)
2009. ápr. 2. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Igazából csak a szempilla spirál van.HA oldalra söpröd akkor optikailag hosszabbnak fog tűnni.(én puha sőrtéjű fogkefével átszoktam +-ban húzni,igy nem lesz csomos de viszont sűrűbb lesz)A szemedet pedig szerintem ugy emeld ki hogy használj világos színeket.Pl.:a szemed végét fehér színű,kissé csillogos szemhéj porral fesd ki.ÉS a szemed belsejénél használj mást színt.
2009. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek a kétfunkciós spirálok,az egyik fehér és az meghosszabítja,rákened a feketét és olyan hosszú lesz h csoda.Nekem olyanom volt sokáig és imádtam:))
2009. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyesen csinálod a füstös szem is nagyíthatja a szemed, de suliba azért ne tegyél fel iylen sminket, ha lehet! Nekem általában be szokott jönni, hogy a szemem végén a felső szempillák tövét kihúzom fekete szemceruzával. De vékonyan, és ha nagyon erőteljes a vonal, akkor el is satírozom. Nemrég jöttem rá, hogy ha a felső szemhéjam belső felét(azt a kis sávot) is kihúzom szemceruzával, akkor nem látszik ki a fehér csík. De ezt nagyon óvatosan kell, mert ott elég érzékeny a szemhéj. Belülre pedig világosabb színt. Próbálgasd otthon, és keresgélj neten. Plusz szempillspirál! Akár két rétegben is!

A kék szemre barna szemhéjport ajánlanak. De neke szerintem a kis rózsaszín is jól áll, ha szereted.

2009. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hm lehet kozmetikussal tartós műszempillát feltetetni nagyon szép tud lenni sőt ha vállalkozó típus vagy akkor magad is megteheted.
2009. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül egy olyan?
2009. ápr. 3. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Én már nem emlékszem de tuti nincs egy ezres szem,vagyis nemtom,jah bocs nekem ismim kozmi ingyen csinniXD(am én vok a dupla spirálos)...:))

Am az is elég ha csak a végébe tetetsz,mmint oda a sarkába és cicás szemed lesz.

Egyébként nemtudom te h vagytok vele,de nekem a műszempilla,jajjj de csúnya volt amikor elkezdett lecsusszanni,le is szedtem,áztatta mi egymás csak nem jött,ajjj de nehezen tudtam leszedni,asszem ki is téptem pár pillát:SXXD

2009. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 márciusegy válasza:
100%
Szia:D hát ez egy otthoni praktika:D mind1 milyen szempilla spirálod van kenj fel 1-2 réteget a szempilládra.. vegyél elő egy kis hintőport:D ezt szórd az ujjadra majd jól hintőporozd be a szempilládat:D ilyenkor a hintőpor rátapad a már félig be szempillaspirálozott szemedre és megragad:D hagyd h 1-2 perc alatt felszívódjon:D ezután megint kenj rá 1-2 szempillaspirál réteget hogy eltűnjön a fehér hintőpor. óriási hosszú és vastag szempilla az eredmény.Könnyű lemosni és nem károsítja a szempillát, sőt ,ha hosszú távon használod megdúsítja a szempilládat. :)remélem hasznos volt:)
2014. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!