Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Party szemcsit hova vegyek...

Party szemcsit hova vegyek fel? (lent)

Figyelt kérdés
Ma megyek bulizni discoba és oda felvehetem?ja és sminkes oldalakat vagy hajas ijesmit linkelnétek nekem?
2011. júl. 15. 11:40
 1/10 anonim válasza:
Szerintem inkább sehova.
2011. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért?
2011. júl. 15. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban jársz, ha nem veszed fel. :D Ha már valaki felveszi akkor be van titulálva partyarcnak, ami jelenleg nem egy kedves jelző. :D
2011. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy akikkel mész, azokon van vagy nincs. Egyedül szerintem ne vedd fel. Smink és haj? Hát ha mondod hogy meddig és a hajad stb, milyen színű formájú a szemed...esetleg képet mutatsz...akkor tudok/tudunk keresni neked képeket. Így viszont nem tudom mi állna jól neked. :)

17/L

2011. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

12:01 vagyok. Rájöttem, hogy nem ajánlatokat szeretnél, hanem te keresnél. Bocsi, erre csak utólag figyeltem.

Itt van pár hely ahol kereshetsz: [link]


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
'Miért?' Mert nagyon b'uzis.
2011. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hahaha

Kedves utolsó válaszoló!

Egy lány hogy lehet b..uzis XD?

Valószínűleg ha smink után is érdeklődik, akkor nem igazán fiú...azt a nemet ami neki van, úgy hívják hogy lány:D:D

Sajnálom hogy kiábrándítottalak. Ja és mielőtt azt mondod, hogy pont azért kell neki smink mert b..uzis, akkor szólok, hogy a "sima" egyszerű homokosok nem sminkelik magukat, csak a transzexuális emberek.

17/L

2011. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
végülis a kérdés az hogy ott lesznek discóba partyszemcsisek?
2011. júl. 15. 17:42
 9/10 anonim válasza:
Tudom, hogy a b'uzik nem sminkelik magukat... Akkor is undorító és b'uzis :D Mármint maga a szemüveg :D
2011. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Benne van a szoban h PARTY. tehat bulikra szoktak felvenni, bar en ha fizetnenek sem vennem fel


17/l

2011. júl. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!