Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskát vegyek? Fontooos.

Milyen táskát vegyek? Fontooos.

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy most megyek gimibe.:) És szeretnék új sulis táskát venni, valami márkásat, de lehet oldal táska is. Melyik illene oda? Az oldal vagy a sima hátitáska? De ha lehet nagyobb, mivel szerintem sok könyvem lesz, és hogy könnyen elférjek benne.:) Meg legyen pár zsebe is, hogy tudjak pakolászni.(zsepi, apróbb dolgok):) Linkeket is várok, na meg árat.:D Köszi.^^:)

15/L


2011. jún. 22. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
én 6.os vagyok év elején kaptam egy converse "bowling" táskát a woodoo-ba vettük 10 ezerért. jól néz ki, van sok zsebe, csak a nap végére összekuszálódik minden :)
2011. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

értem, jól néz ki.:)

várok még válaszokat.:) Fontos lenne.:)

2011. jún. 22. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Oldaltáskát javaslok. Talán kényelmetlenebb, de egy hátizsák mellett nem lehet úgy felöltözni, ahogy, de ha neked amolyan sportos a stílusod akk oké. Néz körül egy al-barakában.
2011. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van mit az első csk pink-feketébe.(van benne 1 nagy zseb,a nagy zsebbe 1 pici,van benne külön telefonnak tok,meg a hátulján 1 van ilyen cipzáros rész is.

amúgy itt vannak converse táskák is meg eastpakos..:


[link]


vagy ez nekem nagyon teccik:

[link]


vagy ez,de lehet h jobb lenne feketébe,mert a fehér kicsit kényes..:

[link]


vagy ez:


[link]


[link]

2011. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem normális utcai táskám van, csak annyi a különbség, hogy van hosszabb szára és tudom átlósan is hordani. egyébként én suliban nem gyakran látok hátizsákot.
2011. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
oldal táskát semmi esetre nem ajánlom neked, mert, h sok konyved van, hihetetlenul fog fajni a vallad, mire haza ersz... tapasztalatbol mondom.
2011. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
converse bowling taskat tudom ajanlani, nagyon kenyelmes :D
2011. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat.:)

Amúgy énis erre az adidas félére gondoltam.:)

[link]

ez az, csak fehér ugye az ahogy írtad kényes.:/ meg ez a táska nem kicsit fiúsabb?

én amúgy eléggé csajos vagyok, úgyhogy azért gondoltam oldaltáskára, csak azért említettem a hátit, mivel az lehet kényelmesebb, ha sok könyvem van. de alapjáraton oldaltáskát szeretnék.:) ami eléggé nagy, elférek benne s egyben kényelmes is.:) szóval, ha tudtok még ajánlani örülnék.:) köszi.:)

2011. jún. 22. 21:04
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és felpontoztalak titeket.;)
2011. jún. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!