Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintekek lehet szep,...

Szerintekek lehet szep, egyedi, stilusos es izleses egy fultagito? Es miert szoljak le az emberek azokat akik ilyet viselnek?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert egyszerűen hányingerem van tőle. Nem is tudnék olyan embernek még a közelébe se lenni. ennyi.
2011. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nos koszonom eddigi valaszaitok!!!Igazabol a kerdes hozzam is kapcsolodik mert nekem is par napja lett kesz a fultagitom.Van akivel eggyet ertek van akivel abszolut nem tudok!(kulon koszonom azon emberek valaszat aki szinten visel fultagitot)Egyikotok valasza picit rosszul esett mert azt irta h "akko max nem baratkozom vele" szerintem ez nem helyes,mert az en barataim tudjak bizonyitani h attol ugyanaz vagyok csak belulrol erzem magam jobban....:x:)(persze ez a te valaszod ez oke!)Azzal is eggyet ertek hogy ha fultagito akko nalam legalabbis kb.10mm-tol kb 25mm-ig tartson szerintem ez az elfogadhato!En annak orulok hogy nem divatbol csinaltatamm....Es igen ez is fontos hogy nezzen ki valahogy a viselojen!!!Izleses alatt azt ertem hogy pl talaljon hozzad es ha valaki meglatja azt mondja ra hogy naaa ez szep!!!Igazabol mindegy!Az a lenyeg hogy a viselojenek tetszedjen,en nem fogok foglalkozni az emberek velemenyevel addig nem allok meg amig nem lesz a masik fulemben is,:xxx persze maradok az izles hatarain beluul...
2011. jún. 19. 13:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem barátkozik velünk csomó jó arctól vonja meg saját magát! :P
2011. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaa!!!koszonom az utolso kommentelonek!!naaaaa......tudod mit?????IGAZAD VAAAAAN!!!!!!:D:xxx:)):p
2011. jún. 20. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!