Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintekek is hülyén van...

Szerintekek is hülyén van kitalálva a luxusadó?

Figyelt kérdés
Mondok 1 példát ha valaki vesz 1 vadiúj full extrás 140 lovas kocsit pl. 6 millióért egy másik ember meg vesz 1 leharcolt 20 éves 180 lóerős kocsit mondjuk 500 ezerért akkor miért a rosszabbik fizessen luxusadót?
2010. máj. 3. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az értékcsökkenést kéne ténylegesen figyelembe venni a luxusadó megállapításához.
2010. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nagyon hülyén van kitalálva,ez tény! Nem a lóerő alapján kéne. Egyre több gyártó fog előjönni kis köbcentis,de turbós autóval,pl. VW.1.4 TSi 180 lóerős 1,4-es turbó.Namost,ha ezt egy golfba,netán pólóba rendeled luxusadó köteles lesz,pedig távol áll tőle a luxus.
2010. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a luxusadó nagyon el van cseszve. Miért nem érték után kell fizetni? Jah, hogy akkor pont a gazdagok fizetnének... Az nem jóóóóó, fizessen szerencsétlen mint én akinek 205Le a kocsija igaz , hogy az értéke kb 400ezer. Hogy miért vettem erős kocsit? Mert választhattam, h egy rozsdás, ócska, fapados lepukkant f astra, vagy egy gyönyörű állapotban lévő erős, felszerelt kocsi. Tankolásnál megfizetem azt a pluszt, meg átírás is jóval drágább volt mivel 3literes. ÉS akkor még ezzel is szivatnak. De amúgy nem halálos összeg, mivel 40ezer lett nekem amiből lejön a teljesítmény adó ami 20 vagyis összesen 20ezret kell fizetnem luxusadónak. De szerintem teljesen feleslegesen. Ez egy 18 éves autó!!!!! Magyarországon egy 18éves olcsó autó luxus?
2010. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az érték a luxus, hanem minek 170Le, mikor a száz is elvisz, bárhová?
2010. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk néhány kocsiba minek a tv ha anélkül is tudsz menni minek a szervokormány mikor régen anélkül is tudtak menni akk ennyi erővel ezek se kellenének
2010. máj. 4. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem érted a viccet...Lenyúlás az egész!
2010. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16:05

Minek a vonatra ülés, ha állsz akkor is elvisz bárhova.

2010. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tényleg hülyén van a rendszer, meg a 170 pacit is elég alacsonynak érzem legalább 200ig fel kéne vinni
2010. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!