Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintekek lehet szep,...

Szerintekek lehet szep, egyedi, stilusos es izleses egy fultagito? Es miert szoljak le az emberek azokat akik ilyet viselnek?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem jön be, olyan nomádtarisznyásfüvezőskunkorihajasbölcsészlány benyomást kelt.
2011. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ronda, az összes, nekem a kicsik se tetszenek. De én nem szólok le ezért senkit, maximum nem haverkodok vele.
2011. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha kicsi akkor még rendben van, de akkor tényleg passzoljon ahhoz aki viseli.

Amúgy nem tudom, hogy miért szólják le azokat akik viselik szívük joga. Ha valakinek nem tetszik nem kell rá nézni, de az hogy valakit kritizál valaki az miatt, hogy fültágítót hord, nos ezzel csak önmagát minősíti.

2011. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Zárkózott társadalom. :)

Nekem is van fültágítóm. :)


17/L

2011. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van és tudom hogy egyedi már biztos nem lesz mert már a fiatalok többségének van. Ezért szólják le. Jelentés nélkül viselik, divatból! Stílusos lehet, mert van ilyen-olyan mintás, más színű... Ízlésest hogy érted? :P
2011. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
engem a lányokon jobban "zavar", na persze nem a kicsi az még szép is tud lenni, hanem ha már nagy az szerintem kimondottan csúnya ,viszont fiúkon nem zavar hacsak nem akkora ,hogy átférjen rajta a karom:P
2011. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem a kicsi fültágítónak az ég világon semmi értelme
2011. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem akarok vitába bocsáltkozni ,de a nagynak mi értelme van?
2011. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már fültágítás, akkor legyen fültágítás! Ne haragudj de én a kicsiket nem nevezem fültágítónak :D
2011. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!