Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Il-makiage Westendi standjá...

Az Il-makiage Westendi standjánál tényleg van ingyenes sminkelés? Előre be kell jelentkezni? Nagyon furán néznének rám ha buli előtt kérnék egy sminket ott?

Figyelt kérdés
Nem szeretek ingyen dolgokat kipróbálni, mert tartok tőle, hogy úgy érzik, hogy lehúzom őket. Tudom, hogy végül is azért vannak ott, hogy bemutassák a termékeiket de így ez gáz?
2011. jún. 11. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ott konkrétan, de én már jártam úgy "ingyen" sminkeléssel, hogy ahhoz lett volna kötve, hogy X ezer forintért vásároljak a termékeikből. A mai világban semmi sincs ingyen, nem hiszem, hogy ők full ingyen csinálják, hisz akkor mi érné meg?

De azért hátha vannak csodák, ha arra jársz kérdezd meg, hogy működik ez a sminkelés náluk.

2011. jún. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer feliratkoztam ott. el kellett menni az andrássy úti központba, ahol volt egy két perces ismertető a cégről, aztán egy kis irodába hívtak kettessével, és ránk akartak beszélni egy 300 ezres sminktanfolyamot, ami a következő hétfőn indul, és azonnal le kell rakni 100 ezret, majd 5 héten belül a többit...ezután jött az "ingyenes sminktanácsadás" ahol kaptam egy semmi tudást igénylő sminket, és ajándékba járt mellé egy hatalmas herpesz is, mert nm volt fertőtlenítve az ecset amivel sminkeltek, sőt, a mellettem ülő csajt ugyanazzal az ecsettel festették, mint engem, és meg se törölték...utána rám akarták sózni a cuccokat, amivel kifestettek, és közölték, h 25 ezer lesz. Mondtam, h nincs nálam pénz, és flegmán közölték, h akkor ennyi volt, végeztünk, mehetek.
2011. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kiss Virág25 ***** válasza:
0%

Szia!

Van rá lehetőség,hogy a Westendben kisminkeljenek ingyen,de ha extra kéréseid vannak azt meg kell velük beszélni. Így megismerkedhetsz a termékekkel.

Ha pedig éppen nem érsz rá, fel tudsz iratkozni a hostesseknél. Ebben az esetben részt tudsz venni az Andrássy úton lévő sminktanácsadáson valamelyik általad preferált időpontban. Telefonon fognak keresni,hogy egyeztessenek veled.

Egyébként már nem csak a Westendben van kihelyezett sminkes stand,hanem a Mammutban és az Árkádban is.

2011. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 schwa ***** válasza:
Westendbe hol sminkelnek ingyen
2018. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!