Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek holnap szólnának...

Szerintetek holnap szólnának nekem ezért a tanárok az iskolában?

Figyelt kérdés
Múltkor fogadtam valakivel és sajnos vesztettem XD.Ugye ígéret szép szó ha betartják úgy jó.. Azt kell megcsinálnom,hogy holnap szemhéjtussal kifestem a szemhéjam és úgy megyek iskolába.Nem szoktam magam agyonsminkel mindig arra törekszek,hogy minél természetesebb hatású legyen a smink,de ugye kék a szemem,fehér a bőröm nagyon feltűnő lenne,más lány úgy jár a suliba mintha modell bemutatóra készülne,nekik nem szóltak.Mennyi az esély,hogy nekem szólnának??
2011. jún. 1. 16:22
 1/8 A kérdező kommentje:
agyonsminkelni*
2011. jún. 1. 16:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hányéves vagy?

egyébként másoknak az alapsmink több mint egy kis szemhéjtus, az iskoládtól függ,hogy megszólnak-e.

2011. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15
2011. jún. 1. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap sulira kisminkelem magam és hát használok alapozót,szemhéjtus,szemfesték,szempillaspirált,és szájfényt.Középsuliba járok ahol sztem nem szolnak ilyenért de álltalános suliba se szoltak a tanárok.Pedig volt arra példa hogy 2.osztályba elmentem a nővérem sminkcuccaival kisminkelve:D
2011. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Legfeljebb huszan behúznak a wécébe és megerőszakolnak.
2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon vicces vagy :D
2011. jún. 1. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólnának érte? Most mondtad, hogy aki divatbemutatón érzi magát, annak sem szólnak. Egy kis tus miatt neked sem fognak.
2011. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy nem vagy 15 éves, vagy zárdába jársz iskolába, amit a modellek miatt kétlek. ugyan miért szólnának, most őszintén? nem full metál öltözetben mész 20 soros acélbetétessel türkizkék póthajjal meg pentagrammal a nyakadban. jézusom.. -.- ez nem lehurrogás egyébként, de miért lenne gáz 15 évesen a szemhéjtus? majdnem hogy észre se lehet venni annak aki nem minden nap lát. annyi, hogy spirálozd ki mellé a pilláid is és kitudja, lehet rákapsz a dologra :)
2011. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!