Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy sminkeljem magam, ez gáz?

Figyelt kérdés
Se a szempillaspirált, se a szemceruzát, se semmi mást nem használhatok. Még a köröm lakott sem engedik meg. -.- Pedig az osztályban a legtöbb lány már sminkelheti magát. 14/l
2011. máj. 23. 15:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
43%
Én még csak 12 éves vagyok és sminkelem magam na de azért nem olyan hűű de nagyon erősen nekem a szempilla spirálra nincsen szükségem mert így is elég hosszú egyedül csak alapozót szoktam tenni magamra és szemceruzával kihuzom a szememet tudom még nem kéne de mivel latin táncolok és ott a versenyeken is sminkelnem kell magam én már ehez hozzá szoktam szerintem nem gáz ha nem engedik a szüleid de alapozót használhatnál és rá utána púdert hogy több ideig tartósabb legyen hiszen ha jól kened el akkor észre se veszi senki hogy be vagy-e kenve vagy sem én még esetleg a szemceruzára mondanám azt hogy még talán azzal lehetne húzd ki vele a szemedet egyik nap mutasd meg a szüleidnek és kérdezd meg tőlük hogy csak most a nyári szünetben nem-e lehet ha nem is mindig de néha a többi szerintem fölösleges a körömlakkról annyit hogy én csak az átlátszót ajánlanám mert a erősítí és ápolja a körmöket a színesekkel ellentétben.
2011. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 hot_kiss ***** válasza:

Hiddel, hogyha természetesen szép a bőröd és nem a sok sminktől, akkor már nyerővagy.

Amúgymeg 14vagy. HAmarosan középsuli. Ottmár egy minimálist csak megengednek.

2011. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

eggyáltalán nem gáz...

majd nézd meg 25 évesen azokat a lányokat akik már 12-13 évesen sminkelik magukat olyan lessz a bőrük mint a vasalatlan ruha...

abban énis eggyetértek a többiekkel hogy egy kis szempillaspirál elfér... ha pedig pattanásos a bőröd akkor inkább menny kozmetikushoz nagyon szépen kitisztítja a bőröd nem kell alapozó mert az csak tömíti a pólusokat ( bár lehet olyat kapni ami neemtömíti de szerintem egy fiatal lánynak felesleges )

aköröm lakkos dologra pedig visszatérve most úgyis a természet színei a divatos színek és nemkellenek rikító körömlakkok...

eg sima átlátszó körömerősítő halványrózsaszín bézs színek nagyon jól mutatnak egyszép körömmatricával :) ;)


és egyébkéntis nagyon könnyűvérű lányoknak tűnnek azok akiken van egy kiló vakolat meg a ˇpiros műköröm..

2011. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot nagyban befolyásolja az a dolog,hogy anyukád sminkeli magát?Mert,ha nem úgy tényleg nehezebb lesz.

Először is mond meg neki,hogy csak gyakorolsz..kihúzod a pilláidat,raksz egy kis szájfényt és ennyi(jó igazából ehhez nem kell nagy gyakorlás,de mégis hasznos,hogy nem tapasztod össze a pilláidat)Utána kérd,meg,hogy eseményekre(szülinap,rokonokhoz menés,vendégek jönnek hozzátok),hagy tegyél fel egy kicsi sminket.Aztán,ha ezeket engedi kérd meg,hogy nyáron hagy sminkelhessél.(érvek:nincs suli,nem látnak a tanárok...stb)A szemceruzát ne erőltesd,nekem anyukám utálja,ha rajtam van:)Pedig ő is elég régóta sminkel meg nekem is megengedte a kezdetektől fogva.Meg amúgy is,nem sok embernek áll jól,ha be van húzva a szeme alá az a fekete vonal.A lakkot pedig annak az ürügyével vedd meg,hogy nagyon töredezettek a körmeid:)

14L

2011. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2011. jún. 16. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!