Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól néznek ki...

Szerintetek jól néznek ki ezek a fülbevalók fiúknak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ilyesmit szeretnék venni, mert most egy egyszerű szürke(ezüst) van a bal fülemben. Lányok válaszára vagyok főleg kíváncsi, hogy mit szólnak ha egy fiúnak ilyesmi van a fülében? 22f


2011. máj. 16. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én tudod hol láttam ilyesféléket? Tetkósnál, aki csinált fülbevalókat.:S Am én is mindenhol ilyen csilli-villi, gyémánt utánzatú fülbevalókat láttam. Én a helyedben netről rendelnék.
2011. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja, de hogy a kérdésre válaszoljak. Első tetszik legjobban, de egyik sem rossz. És az ilyenek(!) jól is tudnak állni egy fiúnak, csak stílus legyen hozzá.
2011. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha egy fiúnak fülbevalója van. Engem speciel nem zavar. Nekem a 2. tetszik a legjobban a többi nem. 18/L
2011. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Sztem az az első 2 a jó! Am ha egy fiúnak van fülbevalója az nem b*uzis ,mert azt sem a lányok döntik el ,h legyen-e!!Te tudod!Nekem is van és senki se szólt érte bocsii!!
2011. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Most találtam erre a kérdésre Harrison Ford fülbevalója miatt dobta ki a gugli.

Kíváncsi lennék, hogy a végén hogy döntöttél:

Lett fülbevalód a nyárra, vagy sem?

2011. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen, olyat vettem mint a második :)
2011. aug. 12. 19:02
 27/27 Lázár Dani válasza:

Hallod ne halgas ara aki azt mondja hogy bu*is ha neked tetszik akor csináltatsz am nekem is van éspedig arany és a barátnőmnek is tetszik


25F

2012. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!