Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól néznek ki...

Szerintetek jól néznek ki ezek a fülbevalók fiúknak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ilyesmit szeretnék venni, mert most egy egyszerű szürke(ezüst) van a bal fülemben. Lányok válaszára vagyok főleg kíváncsi, hogy mit szólnak ha egy fiúnak ilyesmi van a fülében? 22f


2011. máj. 16. 18:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%
azon botránkozom meg, amin akarok. semmit viselek el, ami egy kicsit is b*zis, ennyi. lehet jönni az szdsz-es liberális szöveggel, de akkor is ezt fogom gondolni.
2011. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Viszont a kérdés nem az volt hogy b.zis-e vagy sem...szóval kedves konzervatív 18. századi válaszoló: máshol terjeszd az igét.
2011. máj. 16. 19:16
 13/27 anonim ***** válasza:
35%

egy fiúnak semmilyesmi fülbevaló ne legyen a fülében :D tudom, hogy nem erre vagy kíváncsi, de szerintem igenis b.zis. alapból nem állnék le megismerkedni olyan sráccal, aki fülbevalót hord.

21L

2011. máj. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

Van akinek jól áll, de én személy szerint nem szeretem egy pasin a fülbevalót. (És ahogy elnézem a válaszolók többsége se.)

Mivel nem tudjuk milyen a stílusod, így mindenki csak annyit tud írni, ami elsőre eszébe jut egy fülbevalós fiúról.

Ha jó pasinak, férfinak akarsz kinézni, akkor hagy a francba a fülbevalót! De ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor inkább legyen elegáns (arany pötty, vagy pici fehér köves). A linkjeiden lévők nem valami csajmágneses stílusról árulkodnak. Nekem egyik se tetszik. Az első kifejezetten taszít is!

28N

2011. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%
De akkor is az a kérdés hogy jól néznek-e ki fiúknak, és nem, mert BUZlS
2011. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ők mind b.zi(sa)k, mert fülbevalójuk van?


Will Smith

[link]


Harrison Ford

[link]


Chester Bennington(Linkin Park)

[link]

2011. máj. 17. 15:32
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
pontosan...
2011. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 hot_kiss ***** válasza:
64%
Szerintem szexi is tud lenni, ha egy pasinak tényleg jóláll a fülbi és a kérdésedre válaszolva mind3 jólnéz ki, de én a középsőre teszem a voksom (:
2011. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, tudja valaki hol lehet magyarországon venni ilyen fülbevalókat? mert mindenhol csak ilyen csillogó, köves vagy arany/ezüst van, nekem pedig a képen látható fekete orvosi acél kéne.
2011. máj. 17. 17:46
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
fletó bácsinál
2011. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!