Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt nem értem miért kell a...

Ezt nem értem miért kell a fiúknak sminkelni?

Figyelt kérdés
Kozmetikus vagyok, 23 éves és a nyáron elvégeztem egy sminksulit, most fősuli mellett maszekben bőrápolást és sminkelést vállalok. Sok telefonhívást kapok és sminkelést kérnek tőlem, főleg tizenéves lányok és srácok. Ti ez értitek, fiúk?
2011. szept. 21. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy fiatal srácnak nagyon nem szép a bőre, szerintem nyugodtan lealapozhatja. Még fotózásokra sem gáz.

22/L

2011. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fotózásra tényleg nem árt nekik egy kis alapozó, korrektor, bár a tavalyi szalagavatómra, amikor egy smikes csinálta az összes lány sminkjét, két fiú lánysminket kért a sminkestől. 19/L
2011. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze azt értem, hogy így nem fénylik a fotón, de a szempillaspirál már sok, nem?
2011. szept. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!