Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeltettetek már áruházban?...

Sminkeltettetek már áruházban? Jó lett? És ez ingyen van vagy utána ráddumálnak valamit?

Figyelt kérdés
Azokra a smink boltokra meg standokra gondolok ahol látom h kisminkelnek valakit néha. Lécci azt is írjátok meg, hogy hol (ha Budapesten).
2011. máj. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Westendben állandó jelleggel vannak a C&A előtti mozgólépcsőnél.

Engem mindig le szeretnének szólítani, de nem szívesen csináltatnám meg. Múltkor bementem a mosdóba, és két tizenéves lány azt vitatták, hogy hogyan jöhetne le a legjobban, és hogy anyukájuk nem veszi-e majd észre. Jó volt végülis, csak erős volt nekik ahhoz, hogy így mászkáljanak.

2011. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam még, bár kipróbálnám szívesen, csak nem értem, ezt ingyen megcsinálják bárkinek aki arra jár és van ideje? És ez teljes arc smink vagy csak szem, vagy mi?

Mert elég ronda a bőröm, de ha alapozót, púdert tesznek rá akkor még feltűnőbb lesz. Kissé félek tőle.

2011. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ingyen megcsinálják bárkinek, ez egyfajta reklám. Sőt, nem csak a westendesekhez, hanem a mac-hez is, meg még egy csomó helyre lehet menni ingyen sminkre, ki szokták írni. Abban reménykednek, hogyha szép lesz a smink, akkor majd megvásárolod azokat a termékeket, amivel kifestettek. És lám, mivel azt a sminket azzal a termékkel lehet megcsinálni, me is fogod venni. Persze ezzel nem biztos, hogy veszítesz, mert inkább azt vedd meg, ami tuti jól áll, mint egy másikat, ami nem biztos. Azt a pénzt ígyis úgyis elköltöd. Szóval ez olyan, hogyha nem akarsz, akkor ne kell venned semmit, ingyen kifestenek meg tanácsadás is tartozik hozzá általában. Amikor meg ajánlják a termékeket, akkor mondhatod, hogy hát még nem tudod, majd gondolkozol rajta (aztán a dm-ben megveszed más márkából ugyanazt az árnyalatot olcsóbban).
2011. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Mac boltokban 15000 egy sminkelés, de levásárolhatod. A westendben a leszólítós az il makiage, na hozzájuk az életben többet nem megyek...egyszer rávettek, az andrássy úti központba kellett menni, ingyenes sminktanácsadás címszó alatt ám akartak tukmálni egy 300 ezer ft-os sminktanfolyamot, és olyan sminket kaptam, amit bármikor kómásan is megvsnálok, ráadásul ajándékba herpesz is járt mellé, ugyanis az ecsetek nem voltak fertőtlenítve. ráadásul a mellettem ülő csajt ugyanazzal az ecsettel festették, mint engem...utána közöleték, h mindent ,egvehetek 35000 Ft-ért...nem kértem, erre flegmák lettek...

Ezzel szemben a MAC-ben mindenki után elmossák az ecseteket, és mielőtt használják, a vendég előtt mégegyszer fertőtlenítik.

2011. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 schwa ***** válasza:
fiukat is sminkelnek?
2019. jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!