Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet ingyen termékmint...

Honnan lehet ingyen termékmintákat rendelni? Egyáltalán lehet? Nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Sok szépség blogon olvasom, hogy ingyen termékmintákat tesztelnek a lányok. Honnan szerzik ezeket, és miért kapják ingyen? Honnan lehet rendelni?
2011. ápr. 7. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl kiállításokon lehet ilyeneket kapni. Ilyen pl a Beauty kiállítás, ami tavasszal és ősszel szokott lenni, neten rá tudsz keresni a részletekre.
2011. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Geisz Judit ***** válasza:

Szia!

Én avon termékekkel foglalkozom, és ha szeretnél, akkor én tudok termékmintákat adni ingyen.

Üdv, judit

2011. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huuh...az engem is érdekelne!:O
2011. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és engem is! :)
2011. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is avonnal foglalkozom, és ha Nyíregyháza környékén laksz, tudok termékmintát adni. "és miért kapják ingyen?" Azért, mert így lehet népszerűsíteni a terméket és sokan kedvet kapnak, megrendelik utána az alapozót, parfümöt, testápolót.
2011. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az elözö " és énis " vagyok de budapesten lakok :/
2011. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legúljabb katalóguba van egy alapozó,ilyen fekete színű...abból lehet mintát kérni? sajnos neten még az előző katalógus van fent így nemtudom a pontos nevét!:/

vagy arról valami vélemény?

2011. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!