Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kérhetek ingyen parfüm...

Hol kérhetek ingyen parfüm illatmintát?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni parfümöt. Paco Rabanne 1 million vagy Aqualina blue sugar parfümöt de nem szagoltam még őket. Douglas-ban sem találtam ilyet.
2011. jan. 10. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs a Douglasben????

Müller, Marionnaud??

Sok ajándékboltban is vannak minták.

2011. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valamit tanácsolhatok, blue sugart ne. :D Elég sok csaj használja, az illatösszetevők között itt is van vattacukor, szerintem buzeránsnak fognak nézni, ha azt fújod magadra. :D

Az 1 million sokkal jobb választás (szerintem).

2011. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó köszi akkor olyat nem veszek, bár az 1 million-nak is elég édes a szaga? Az nem lányos? :D:D
2011. jan. 10. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

18:22-es vagyok

Attól, hogy valami édes illatú még lehet férfias. A blue sugarnal főleg azzal van a baj, hogy kb. szó szerint tömény cukor (vattacukor). Az 1 million "kicsit" azért más. :) Egyébként, ha már 1 million akkor a Givenchy-Pi-t érdemes lenne megnézned.

2011. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
barna Cuba parfümöt vegyél....tuti siker..;)
2011. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!