Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Hány éves korotokban...

Lányok! Hány éves korotokban volt legelőször műkörmötök, milyen hosszú és mintájú?

Figyelt kérdés
Mit szóltak hozzá tanáraitok, barátaitok, hozzátartozóitok?
2011. ápr. 17. 07:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
azt kihagytam h kocka.
2011. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sohasem volt, nem volt rá szükségem, mert erős a saját körmöm. Festeni, díszíteni is itthon szoktam magamnak.


22L

2011. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

18 évesen, szalagavatómon:) Középhosszú, mandula alakú, francia manikűr stílusú volt. Nagyon szép volt, de nem érte meg, soha többet nem is lesz! Miután leszedtem teljesen tönkre ment a körmön, betört, minimális hosszúságúra nem tudtam megnöveszteni annyira gyenge volt. Arról ne is beszéljünk milyen fénytelen lett utánna.


Szóvál maradok az itthoni festésnél. Sokkal szebb a saját körmöm és köszönöm meg tudom magamnak is csinálni^^


L/19

2011. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nekem nem volt nagyon sokáig, mert röplabdázom, ahhoz meg elég érdekes lenne :D egyébként brutálisan rossz körmeim vannak, hiába kenem körömerősítővel, mindig tövig kell vágni, mert azonnal bereped. szalagavatón gondoltam, hogy legyen akkor egy szolíd műkörmöm (semmi csicsa, csak egy francia), de egész este zavart, legszívesebben letéptem volna. úgyhogy soha többet. a csicsásakról, pláne az extrém nagyokról (több cm) pedig azt gondolom hogy undorítóak, a barátom mindig azon nevet, vajon ezek a lányok hogy törlik ki a feneküket? :D
2011. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:30


Ha magadnak szedted le akkor ne is csodálkozz hogy tönkrementek a körmeid. Normálisan szakemberrel kell leszedetni és akkor semmi baja sem lesz!

2011. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

17évesen,sima francia ahol kezdődött a fehér vékony ezüst csík + egy csillag :) nagyon töknretette a körmeim :( azóta még 1x volt, de lehet nyárra csináltatok még :)

18/L

2011. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Először 15 évesen volt, rövid, kocka francia...azóta 2-szer lett leszedve, mikor nem volt időm megcsinálni (időközben műkörmös helyett magamnak csinálom) Soha semmi baja nem volt a körmömnek, nem vékonyodott el, nem ment tönkre.
2011. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
12 évesen, nyáron tettem fel(tavaly), simán hagytam, utána rózsaszin-feketét tettettem fel, aztán franciát. Utoljára most márciusba volt, porcelán, arany csillámmal megszórva, fekete mintával.:) Tök szép volt.:)
2011. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
bocs elgépeltem... 13évesen. ;)
2011. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen volt, akkor 3-4 alklalommal egymas utan, de mer ugy erzem kinottem belole es ki is ment a divatbol...
2016. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!