Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Hány éves korotokban...

Lányok! Hány éves korotokban volt legelőször műkörmötök, milyen hosszú és mintájú?

Figyelt kérdés
Mit szóltak hozzá tanáraitok, barátaitok, hozzátartozóitok?
2011. ápr. 17. 07:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen, sima fehér francia, közepes hossz, a 2 gyűrűsön vmi minta:)


19/L

2011. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

Nekem még nem volt,de nem is akarok.

Azt mondják , hogy utána teljesen tönkre teszi a körmöt.

De te tudod...

2011. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nekem 16éves korom óta szinte szünet nélkül volt. Most szedettem le és a körmöm semmivel sem lett rosszabb mint előtte. Nekem azért volt műkörmöm, mert a saját körmöm sajnos annyira gyenge, hogy kicsit sem tudom megnöveszteni. Ez jelenleg is így van, tehát teljesen röviden hordom. Ha jó körmöshöz mész tuti, hogy nem megy tönkre a körmöd és persze 4 hetente max. ajánlatos a töltés:)
2011. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
14 évesen lett először ballagásomra, hossza nem volt vészes, olyan közepes, és nem szólt senki hozzá semmit :D Most is nagyon szeretnék, csak hát kontaktlencsém van, és úgy nem menne a kiszedés meg berakás :S:/
2011. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is lesz. A sajátomat növesztem, kb 11 éves korom óta (jó, akkor még rövidebben hordtam), 0,5-1 cm között mozog a hossza, attól függ, mikor reszeltem le utoljára. Általában vörösre festem.
2011. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Darcy01 ***** válasza:

Én 24 éves vagyok, és egy-két éve nagyon megtetszett a műköröm, csináltattam is egyszer-kétszer, de nekem nem vált be. Szép-szép az biztos, de nekem nagyon hamar lenőtt, amitől szerintem igénytelenné vált. És egyébként nem egy olcsó mulatság.

Szerintem sokkal szebb a természetes köröm, nagyon változatossá lehet tenni a megjelenésedet csupán lakozással is.

2011. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
legelőször ballagásomon volt ugye 14 évesen,aztán most 16 vagyok és megint van :D középhosszú francia mandula alakú a két gyűrűsbe van 2 rózsaszín masni. Amúgy nekem is kontaklencsém van és ki-be bírom vele tenni csak vigyázni kell :)
2011. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

09:18 vagyok

akkor lehet megprobálom énis a műkörmöt hátha sikerül kontaktlencsézni úgy is :D

amúgy nem írtam h nekem is francia volt, és a 2 gyűrűsujjamon 1-1 rózsaszín szív :)

2011. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Idén januárban volt először (17 évesen), először lila csillámos, a gyűrűsujjon 1-1 strassz (nem volt olyan giccses, mint leírva>.<), aztán pink-fekete, most meg fekete-ezüst, a gyűrűsujjon kicsi csillaggal. Lassan újra kell töltetnem, szerintem fekete-fehér lesz, hogy passzoljon a ballagási ruhámhoz.
2011. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

15 évesen

francia stílusú félig fehér /félig fekete benne kis kövek

tanárok semmit, osztálytársaim dicsérték (már aki észrevette)

anyumnak tetszett

barátomnak tetszett. :)

2011. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!