Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha van 30. 000 Ft-om, mit...

Ha van 30. 000 Ft-om, mit érdemes legelőször megvenni a MAC-ben?

Figyelt kérdés
A pénzért megdolgoztam, és vannak sminkcuccaim, de Mac kozmetikumom még nincs. Mire érdemes először beruházni tőlük? Tudom, hogy ez az összeg elég kevés ehhez az árkategóriához, de egyenlőre ennyim van. Én alapozóra, korrektorra, paint potra gondoltam, és még?
2011. júl. 5. 14:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem megéri tőlük még szemhéjpúdert venni, amilyet a leggyakrabban használsz, mert nagyon jó minőségű és sokáig kitart. ezen én is gondolkoztam már, de az alapozó vagy a púder is jó ötlet.
2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt így nehéz megmondani,MAC-ben szinte bármi jó:)(szt kivétel a szájfények) szemhéjpúderek, pirosítók, rúzsok esetleg ecsetek...
2011. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
alapozó egyértelműen, vagy korrektor, púder.
2011. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapozó és paintpot volt először, utána krémes pirosító, és fix+...legközelebb púdert veszek. ha szemhéjpúdert veszel, akkor csak a kis papír borítékos pan-t vegyél, olcsóbb, mint a rendes változat, és a cucc ugyanannyi.
2011. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapozót vegyél első körben szerintem, nem fogod megbánni, tényleg a legjobb alapozó, pedig rengeteget végigpróbáltam már :) Szerintem a Studio Fix a legjobb, az 7500-8000 ft (az Arénában)

Aztán esetleg egy púder, és 1-2 szemhéjpúder. Amire tulképp szükséged van, de alapozót mindenképp ajánlom. De akármi mellett döntesz, biztos nem bánod meg, mert tényleg felsőkategória az összes termék :)

2011. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem eloszor 1 korrektort vegyel ha mindennap hasznalsz. aztan alapozot, szerintem is a studio fix fluid a legjobb. aztan ha most van akkor limitalt kiadasu msf-ek gyonyoruek szoktak lenni. ezek altalaban pirositok, bronzositok, hightighterek. en mondjuk a ruzsukat es a szempillaspiraljukat is imadom:)

nem olcso viszont nagyon megeri ra gyujteni. enis most epp 1 msf-re gyujtok:)

2011. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapozóból mindenkinek más a legjobb, fölösleges rátukmálni a studio fix-et, mert lehet, h neki más lesz jó.
2011. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem alapozót mindenképp. Egy jó alapozó a legfontosabb, bloggerek is ezt ajánlják egyébként első beszerzésre. Utána ha szeretsz sminkelgetni - és gondolom nem azért mész a MAC-be, hogy csak a pénzt költsd - akkor a paintpot mindenképp. Az még a betont is a szemeden tartja egész nap :D Akkor ez kb 10-13 ezer ft. Vehetsz mellé pirosítót, azok is tökéletesek, akkor ha akarod a Studio fix, de ha van rendes alapozó meg primer, meg esetleg púder akkor szerintem felesleges, max akkor nem ha szaunában akarsz sminkelgetni. Púderre is bevállalkozhatsz, azt nyugodt szívvel használhatod alapozó nélkül. Amivel biztosan nem lőhetsz mellé, azok az ecsetek. Egy jó ecsettel és jó alappal még a kínai szemhéjpúderből is gyönyörű sminket készíthetsz :D

szóval amiket ajánlok: alapozó és paintpot mindenképp, púder, ecsetek, pirosítók

amiket szerintem ne: szájfények, körömlakkok

2011. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!