Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan használjam a szemceruzá...

Hogyan használjam a szemceruzát és szemkontúrt?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg az első szemcerkámat, ami egyben szemkontúr is (2in1). Le tudnátok részletesen írni, hogyan használjam? Videókat is linkelhettek. Az nem baj, ha én sima ceruzahegyezővel hegyezném ki? Mivel és hogyan mossam le?
2011. ápr. 4. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

a szemceruza használata attól függ hogy milyen sminket akarsz elkészíteni magadnak, lehet változó: vastag, vékony, belülről szélesedik kifelé...

ajánlom hogy nézz előtte pár videót, ha még nem sminkelted magad, vagy kérd ki idősebb testvér vagy barátnő véleményét.egyébként egy szemkihúzás nem a világ vége...mielőtt elmennél buliba vagy valahova vele, előtte minimum kétszer háromszor húzd ki magadnak a szemed, és nézd meeg mi áll jól neked.

linkelek pár oldalat ahol nagyon sok mindent találsz a sminkelésről.

itt egy blog oldal, ahol nagyon rendes a csaj aki irja, és videói is vannak, tényleg bármit megkérdezhetsz kommnetben , vagy akár e-mailben is tőle, biztos válaszolni fog rá. ;)

[link]

videók ( találsz a többet is):

http://www.youtube.com/user/livinpretty#p/u/17/p6mumFQsqpU

http://www.youtube.com/user/livinpretty#p/u/16/xAK790PnY9I

2011. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja és azt elfelejtettem irni, hogy vannak különféle sminklemosók, de én arckrémet teszek egy vattakorongra és azzal gyönyörűen lejön. :)

nem gond ha simma hegyezőt használsz de vannak külön szemceruzahegyezők is, én ajánlom azt mert szebb alakot ad és könnyebb lesz utána használnod ( és nem törik el)

2011. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnézem a videókat! :)) Egyébként ma kipróbáltam a szemcerkát, és nem lett rossz, csak nagyon nehezen jött le :( Egy óráig dörzsöltem, és még mindig látszik egy kicsit, pedig direkt szmfestéklemosóval szedtem le, ami belement a szemembe. Mondjuk nem csípi,, de azért elég macerás volt leszedni. Neked is?
2011. ápr. 5. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

[link] :))

Hát milyen szemceruzád van, hogy ennyire tartós?:P Áruld el lécci!:)

Én mondjuk a Dm-nek a Balea termékét használom..szemfesték lemosássához..Azt a kétfázisút!:) 5-600 ft kb:)

[link] ő róla lenne szó:)

Az egész arcomra, hogy az alapozó is lejöjjön pedig a niveának a frissitő arctisztitó tejét használom:)

[link]

2011. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
válaszolva a kérdésedre, nekem igazából elég könnyen lejön, és ha tanácsolhatom, ne dörzsöld, akkor nem elég hatékony sminklemosót használsz, vagy nem tudom, de ha rám hallgatsz krémmel szeded le, legyen az bármilyen arckrém, és az még hidratálja is a szembőröd, és nem lesz tőle piros .
2011. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) Egyébként Astor, és 2in1 szóval egyszerre szemkontúr is vagy mi...
2011. ápr. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!