Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szem alatti karikákat mivel...

Szem alatti karikákat mivel tudok a leghatékonyabban eltűntetni?

Figyelt kérdés

Eddig egy Avon korrektort használtam, 500 Ft volt mindössze, és elég volt akár 3 hónapig is. Viszont mivel ez nem folyékony állagú, sokszor nehéz volt jól felvenni, és épp annyit juttatni a bőrömre, amennyi kellett.


Valami folyékony állagú termék jobb lenne szerintetek? (Olyanom még soha nem volt.) Azzal könnyebb bánni? Milyen márkát javasoltok, ami viszonylag jó, és nem túl drága?


2011. márc. 30. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Max factorrol váltottam Essence folyékony korrektorára, csavarós ecsetes. Nekem nagyon jó, jó a színe is, legalábbis a legvilágosabb.
2011. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kim88 ***** válasza:
100%

garnier 2in1 korrektoros szemkörnyékápoló!

Nagyon jó, ajánlani tudom csak, 2000ft körüli áron vettem a dm-ben!

üdv

2011. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb reggel rányomni egy kis jeget, vagy egy hideg kanalat..:D
2011. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy Loreal-os kis krémem.. azzal bekenem a szemem alatt.rakok rá egy kis púdert..és teljessen eltűntetni..de nekem ilyen poros púderem van..avon-tól vettem nemrég..és azis nagyon jó..de ajánlom az AMWAY-es termékeket is ilyen célra:)
2011. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Koffeine garnier szemkörnyékápolóm van nekem is, Dm-ben 2000 Ft. a smink és stílus blogon van róla vélemény.
2011. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is olyan van mint amit az első válaszoló írt. nekem bejött. nekem mondták azt is h sok folyadékot fogyasszak... :S
2011. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!