Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ha szúratok...

Szerintetek ha szúratok tragus piercinget, fogok tudni azon a felemen aludni?

Figyelt kérdés

[link]


lehet hülyén hangzik meg minden,de már régebb ota szeretnék ilyen piercinget,nagyon tetszik,ez az egy parám van,ugyanis éjjel amugy is rengeteget forgolodok,szoval félek h vmi gond lesz,vagy h fáj :D perzse tudom normális h pár napig (kinek h ) fáj,de mégis kiváncsi vagyok tapasztalatokra.. :)


2011. márc. 28. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
egy sima egyszerű fülbevaló után se tudsz pár napig azon a feleden aludni. a tragus jobban fáj, mert porc és nehezebben is gyógyul. készülj rá, hogy egy ideig nem alszol azon az oldaladon
2011. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég hosszú a gyógyulási ideje, szóval lesznek álmatlan éjszakáid. :P
2011. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem fél éve van, igaz nem én vagyok a legszerencsésebb, mert 2x volt eddig rajta vadhús, és még most sem gyógyult meg tökéletesen, fájni nem fáj, csak ha véletlen jobban megnyomom...

Már a kezdetekben sem volt bajom az alvással, úgyhogy szerintem az lesz a legkisebb gondod. :) Főleg ha vigyázol rá, én gyakran alszom az oldalamon, és általában mindig a fejem alá teszem a kezem, és mindig úgy fekszem, hogy a fülem "lelógjon a kezemről"....

2011. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem féléve van meg nagyjábol és soha nem volt vele semmi bajom.mondjuk nekem forditva is volt a dolog mint a többi tragusos ismerösömnél. szurásnál nem érzéstelenitettünk és rohadtul fájt.komolyan irtozatosan.viszont utána nagyon hamar elmult a fájdalom és gyönyörü szépen begyogyult. nekem az alvással vele sose volt gond még friss korában se :)
2011. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindnekinek,sztem hamarosan megcsináltatom :))
2011. ápr. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!