Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek úgy hogy ne...

Hogyan sminkeljek úgy hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
Tabló fotózás lesz holnap, és van az államon egy piros folt, nemrég gyulladt be pattanás miatt, és csúnya. Hogyan rejtsem el úgy hogy mások ne vegyék észre hogy sminkelve van? köszi
2011. márc. 17. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Alapozd le. Csak nem bsznak pofán érte. :)
2011. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen felesleges lesminkelned. Én pont gyönyörűen kipattogtam, amikor a fotózás volt. A lányok le akartak sminkelni, mondtam hogy inkább ne, hanem utána szóltam a fényképésznek, hogy a pattanásaim mindenképp retusálja le. Tökéletes megoldás :D ja és persze a retusálatlan képekből ne kérj :D
2011. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát köszi:D
2011. márc. 17. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, a gennyes aknékat is úgy kiretusálják, hogy véletlen se legyen reális a kép. :D Kér emiatt levakolni magad.
2011. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sminkelheted magad tablófotózásra? o.o

Amúgy brutálisan ki leszel retusálva, ne aggódj.

2011. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!