Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha fekete szemceruza helyett...

Ha fekete szemceruza helyett fekete színes cerkával húzom ki a szemem akkor a szememnek nem lesz ugye semmi baja attól?

Figyelt kérdés
Ha színes ceruzával és ha ilyen fekete izék mennek bele ettől a szemembe attól nemlesz semmi baja attól a fekete izétől?:S
2011. márc. 16. 20:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tehát árt a szememnek ha színes cerkát használok szemcerka helyett?
2011. márc. 16. 20:23
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
rendes ceruzát amivel rajzolni szoktak? O.O
2011. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A színes ceruzát papírra találták ki, a szemceruzát szemre. Logikus. Nem hinném,hogy jót tesz neki, lehet úgy begyullad tőle a szemed,hogy nyögsz vele 2 hétig. A szemceruza sem drága, van 7-800 ft-ért Miss sporty, nekem az vált be, az én szemem érzékeny és attól nem lett baja. Miért nem veszel azt?
2011. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ha begyullad aszem de még nem alakult ki teljesen mit lehet tenni?
2011. márc. 16. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A ceruzák hegye káros anyagokat tartalmaz, igen nagy hülyeségre vall, ha ezzel hűzgálod ki a szemedet.
2011. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem nyugi nem én húzom ki színessel a szemem igaz nekem is fogyóba vagy a szemcerkám XD de csak barátnőmmel kicsit vitatkoztunk akk legalább tom hogy igazam van hogy árt neki "thx " köszi a válaszokat
2011. márc. 16. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha begyullad, el kell menni szemészhez, és felír szemcseppet, amit napi 3 alkalommal kell cseppenteni általában. Csíp, ég, viszket, könnyezel, és tele lesz vörös hajszálérrel a szemed, elég kellemetlen. Szóval nem ajánlom a sima cerkát.
2011. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
várjunk már, a sima színes ceruza, nem is fog a bőrödre, az kemény, basszus ilyet aki kitalál...
2011. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de fog a bőrre is ha egy kicsit vizes
2011. márc. 18. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
nem véletlenül papírra találták ki.. ez olyan mintha könyékig kutyaszarban túrnál és belekennéd a szemedbe.. begyulladhat , és ha a látásod elveszik, az nem olyan mintha a hajadat vágatnád le..remélem érted/értitek.. de egyáltalán ki az , akinek ez eszébe jut? téboly-.-
2011. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!