Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A rendszeres lakkozás árt a...

A rendszeres lakkozás árt a körmöknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A sötét lakkoktól egy idő után besárgulhat.Szóval érdemes valamilyen átlátszó fedőlakkot kenni a sötét alá.
2011. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag egy kutatás megállapította, hogy a körömre kent lakkból felszívódik a szervezetben egy csomó minden... Szóval nagyon nem egészséges...

(egy manikűröstől tudom)

2011. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Én gyakorlatilag 15 évig rágtam a körmömet, majd hirtelen sikerült leszoknom. Azóta mindig ki vannak lakkozva, bár műkörmöm soha nem volt. Szerintem a rágás miatt kicsit megvastagodott, így eddig csak egyszer törtek le és nagyon hosszúra is meg tudom növeszteni. Azt vettem észre, hogy néha besárgulnak, és van amikor fehér foltok vannak rajtuk, bár ez nem hiszem, hogy a körömlakkok miatt van, inkább vitaminhiány és talán egy nagyon kicsit vékonyabbak lettek, de még így sem törnek le soha.


17/L

2011. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolso: a kis feher folt attol van, hogy nem rendszeres az etkezesed. Ugy ertem, hogy nincs meg az a bizonyos szabalyossag, hogy reggel, delbe este eszel, ettol vannak a feher foltok(kormostol tudom)

Kerdezonek: A lakk megvedi a kormodet a kulso hatasoktol, viszont az is igaz, hogy szivodnak fel bizonyos koromlakkbol szarmazo anyagok a szervezetedben.

2011. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
annyira biztos, mint ahogyan a rendszeres állandó hajfestés is.
2011. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 habibi ***** válasza:
szia, én 3 évig folyamatosan kétnaponta újrafestettem a körmeimet , tehát lemostam a körömlakkot, majd egy másik színre befestettem, minden pihentetés-szünet nélkül. Az eredmény: nagyon, de nagyon erős körmök :) tehát nekem nem ártott.
2011. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!