Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » VV Anikó milyen eszközökkel...

VV Anikó milyen eszközökkel tud olyan szép sminket csinálni magának?

Figyelt kérdés
Mindig olyan szépen ki van festve a szeme! Én is nagyon szeretném az enyémet olyanra, de milyen eszközök kellenek hozzá? És le tudnátok írni a műveletét, hogy is csináljam?
2011. febr. 27. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak simán kihúzza tussal/ceruzával cicára+satíroz
2011. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
37%

Nem kell semmi újkeletű dologra gondolni. 1988-ban két okos bácsi fejlesztette ki, először almás gépekre.

Photoshopnak hívják ezt a kis okosságot.

2011. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Photoshoppal festi a szemét????

Mutasd már meg hogyan kell!!!

2011. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

bocsi az Offért de épp kiakartam írni ezt a kérdést.Tényleg nagyon szépen van mindig kifestve, olyan cicásra :)

Jó lenne valami videó is.

2011. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 just.me ***** válasza:

Annyi, hogy nem ő festi ki magát.

A kamerák sok mindent nem mutatnak, szerintetek ki csinál nekik műkörmöt? Ők maguknak? Bevittek hozzá minden kelléket és anyagot hogy ők majd bent műkörmöt csinálnak vagy mi? :D

Rendelkezésükre áll odabent jó pár ember, fodrász, sminkes, körmös minden.

2011. febr. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy Anikó műkörmös, szóval szerintem ha vannak kellékei, simán meg tudja csinálni! Meg egyébként ha fodrász vagy sminkesük is lennének szerintem akkor mindig ki lennének festve, Szandika pl szinte soha sincs, gigi sem!
2011. febr. 28. 07:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kifestenék őket minden nap, akkor azt Éva is igénybe venné biztos. Viszont ő meg saját magát festi mindig, szóval nem hinném, hogy minden egyes nap bemegy hozzájuk ezért valaki. Az Anikó egyszerűen csak jól tudja sminkelni magát.
2011. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Úgy csinálja, hogy bemegy oda és annyira semmi dolga sincs,hogy ennyire ráér mindegyik léhűtő r@hadék és ezért még díjat is kapnak.
2011. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha youtube-on rákerestek "makeup tutorial"-ra vagy esetleg "eye makeup tutorial"-ra, akkor sok segítséget találtok mindneféle sminkhez.
2011. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!