Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú körömlakkot...

Milyen márkájú körömlakkot használsz, hány napig tartós?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Avonosat használok (nem Color Trendet, hanem a rendeset), egy hétig bírja, max a legteteje kicsit lepattog, azt közben javítom. Nagyon tartós, szép színei vannak, csak ajánlani tudom:)
2011. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én még olyan lakkal nem találkoztam ami 2 napnál tovább bírta volna nálam. pedig voltak már drága márkás lakkjaim is. most catrice-t vettem és ezzel meg vagyok elégedve. gyönyörű a színe, egy rétegben is jól fed és már két napja fentvan semmi baja. igaz kentem rá egy mattító réteget is. mondjuk hozzáteszem, hogy nem kímélem a körmeim, mosogatok, minden nap takarítok, stb..
2011. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OPI a legjobb!pillanat alatt fel lehet kenni, mert remek az állaga és sokáig tart,gyönyörű színek!:) nem annyira olcsó,de megéri. kb 2 ezer egy üveg de kétszer annyi festék van benne mint a többi körömlakkban. Kívülről pedig nagyon elegáns!
2011. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csakis ESSENCE 600 forint, 4 napot kibír simán. Vettem én már 2000-ért is körömlakkot, de teljesen ugyanolyan volr mint a 600 forintos

az OPI-ról én is sok jót hallottam, de nem adok érte 2000-t, ha a 600 forintos kibír 4 napot (hozzátenném, hogy a 4.napon nem volt csúnya még, csak én lemostam, mert meguntam)

16L

2011. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!