Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen mivel sminkelhetném...

15 évesen mivel sminkelhetném magam minden nap, hogy szolíd legyen? 15/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 18:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem most kezdem, mert fellépésekre muszáj, de a színpadi smink enyhén durva lenne.
2011. febr. 26. 18:58
 12/19 anonim ***** válasza:
Alapozó szerintem nem fontos, inkább színezett hidratáló, púder, pirosító, spirál, szájfény. bőven elég ennyi hétköznapra vagy suliba, ha buliba mész, akkor egy bőrszínű, de csillogó szemhéjpúder és szemceruza még pluszban.
2011. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 bettv válasza:

sziasztok

nekem is iesmi problémáim én reggel mindig csak szempilla spirált és egykis alapozót használok ám egy bajvan sajnos nekem elég foltosan sikerül és ha léci tudtok olyan alapozót amelyiktől nem leszek foltos és kibír egy teljes napot! :)

2011. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

bettv!


Próbáld meg, hogy először hidratálót kensz az arcodra. mivel kened fel az alapozót? mert az sem mindegy. én ecsettel vagy kézzel szoktam, és soha nem foltos. Milyen alapozód van most?

2011. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 bettv válasza:

szia!

én szivaccsal szoktam de az sem valami jó szerintem! :(

és most egy olcsót használok Lora márkájút és szeretném ha tudnál valamit ajánlani alapozót! :)

2011. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát nyugodtan mehet a fekete tus,vagy szemceruza,alapozó,barnító-bronzosító,vagy egy kis pirosító és világos színű szájfények.

Sminkes vagyok,gyerek korormban,már 6 évesen amatőr sminkes voltam,saját magamnak csináltam mindent a fellépéseimre.

Mai napig én csinálom

2011. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszi

én is magamnak csinálom, szerintem jól :)

2011. márc. 1. 19:21
 18/19 anonim ***** válasza:

bettv


A szivacsot felejtsd el, próbáld kézzel.szivaccsal max az álladnál dolgozd el. alapozóból pedig próbáld ki az essence valamelyikét, azok nem drágák, de jók.

2011. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Sotyilány ***** válasza:
Szerintem használj MANHATTAN fisrt style szempillaspirált. Rózsaszín az alja és a fogója fekete, én a dm-ben veszem, nem drága és nagyon szép a szempillám tőle :)
2011. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!