Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, Ti nem unjátok néha a...

Lányok, Ti nem unjátok néha a sminkelést? :-S

Figyelt kérdés

Mert én legtöbbször már utálom leszedni a sminket a szememről. Szempillaspirált főleg. A legjobb mikor belemegy a szemembe-.-" És homályosan látok. (Mármint a festék. Nem a sminklemosó.)


L18


2011. febr. 3. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csukott szemmel szedem le a sminket.
2011. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Oszt ki kötelez rá, hogy sminkelj?

Én pl. csak alkalmakra kenek magamra sminket, esetleg nagyon kómás napjaimon egy kis alapozó+ szempillaspirál - de ez kb. hetente 1x fordul elő.

Egyrészt azért, mert bármilyen hűdetermészetes hipermenő csudadrága cuccot ken magára az ember káros a bőrre, és óriási kamu az egész természetes dolog. Másrészt igen, fárasztó, és egyébként sem egy maszkkal a fejemen akarok mászkálni minden nap.

2011. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cory Rose ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem nagy cucc lemosni (max. 1-2 perc), meg feltenni se (max 10 perc, ha ráérek). Szóval nem unom. Néha van hogy nincs kedvem hozzá, akkor nem sminkelek, csak alapozó + spirál, aztán annyi..
2011. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha unom, akkor nem csinálom... aki brutálronda, az azzal is az, aki szép, az nélküle is az :)
2011. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tudom nekem a szempillaspirál nem 2 percbe tellik mire lejön

alapozót meg úgy sem használok csak szemfestéket. és ennyi.

2011. febr. 3. 23:39
 6/12 anonim válasza:
71%
Akkor jobb ha nem teszel mert szerintem te ugy is szep vagy:P Mint mindeki
2011. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
ha unod meg utálod ne sminkelj, én se sminkelek több időm is van, meg rohadtul nem érdekel ez az egész smink téma, a lényeg az ápoltság, nem a smink
2011. febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szememet szoktam kihúzni + szempillaspirál. Nem a kedvenc elfoglaltságom, de kb 2 perc alatt megvan a felkenés, meg a lemosás is, ennyit meg kibírok. :D
2011. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy nincs kedvem sminkelni, de akkor nem is teszem. Minden kencefice nélkül is vállalható a fejem (szerintem). :D

Mondjuk az esetek többségében van kedvem hozzá, úgyhogy valami egyszerű dolog szokott lenni rajtam: tus/szemcerka + spirál. Ez pár perc.

Leszedni meg szerintem nem akkora ördöngösség...

20L

2011. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még ha nincs is kedvem, akkor is sminkelek. :D
2011. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!