Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirált...

Melyik szempillaspirált használod, és miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:51
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szempillaspirálnál a fésű a lényeg! Az mindegy hogy milyen márka Loreál vagy olcsóbb. Persze ne legyenek benne káros anyagok. Én még Londonban vettem még egy hatalmas fésűjű spirált. Én a fésűket mindig megtartom, jól kimosom és tudom más festékekkel együtt használni.

Anita, sminkes

2011. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Max Factor 2000 calories. Nagyon szép dús, hosszú szempillákat csinál.

Évekkel ezelőtt kaptam nővéremtől, már akkor is elégedett voltam vele, de olyan típusú vagyok, aki szeret kísérletezgetni. Azóta sem találtam ennél jobbat, pedig drágábbakat is kipróbáltam pl. MAC spirált.


Illetve még a Loreal Lash Architect (az ezüst csomagolású) is nagyon szép pillákat csinált, de nagyon hamar kiszáradt és úgy már nem tudtam normálisan felvinni.

2011. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Loreal Million lashes szempillaspirálom van, a keféje az eddigi legjobb, azonban nekem is hamar kiszárad. :/
2011. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miss porty ..Ilyen rózsaszín és kék a "kupakja" annak nagyon jó az ecsete szép nagy lesz,dús és nem tapad össze a szempillád! én azt használom..és nem túl drága
2011. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Avon Super Shock....de nekem a Maybelline Sexy Curves is nagyon bevált..már jó ideje csak ilyen "sziikon kefés" szempilla spirált használok,de érdekes,hogy az avonos Coor Trend (a legolcsóbb--fekete,a kupakja kék) is ugyan úgy bevált. :)
2011. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Color Trend
2011. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A sárga maybelline colossal ami nekem eddig a legjobban bejött. Dús és hosszú pillákat csinál és nem ragad össze.
2011. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maybellinne The Falsies az örök kedvenc, most Rimmel Glam'Eyes van, az sem rossz. mellette használok egy Estée Laudert is, minta, ha a Falsiest nem számítjuk, az a tökéletes, de nem hiszem, hogy megveszem a rendeset.
2011. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Avon SuperShock- ár-érték arányban a legjobb (most éppen 1099,-) és tényleg látványos. Nagy a keféje, a szempilláim meg kiérnek a szemöldökömig tőle:O:D
2011. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!