Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni olyan nyaklánc...

Hol tudok venni olyan nyakláncot, amit a párok hordanak? 2 félbetört szív, egyik Nála egyik nálam. És mi a megnevezése?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem, hogy milyen alkalomra illene ilyet adni? Szülinapra nem hiszem, viszont Valentin napra esetleg? :)


Sziasztok.


2011. jan. 26. 11:14
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Szia,szerintem se a szíves medált keresd,az tucatjával van. Nekem volt olyanom is,de a mostani barátomnak nap-holdast vettem,úgy tudom amúgy is ezek jelképezik a két nemet.A fiúm mióta megkapta csak a szaunába vette le,érthető okokból :)ja és fél éves kapcsolatra vettem.
2011. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Na,mit szólt a meglepihez??? :D
2011. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon örült neki :)


Kapott tőlem egy levelet, amiben leírtam elég sok mindent kettőnkről. Aztán meglátta a nyakláncot, meg a kulcsot, és nekem adta :)


én meg kaptam tőle egy kis naplót, amiben az eddigi napjaink voltak leírva, és van még egy csomó üres lap. amit majd együtt töltünk ki :)


szóval fantasztikus volt.


Bocsi, hogy nem válaszoltam egyből :)

2011. febr. 15. 19:56
 24/31 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök,hogy örült neki a párod.Nagyon szép ajándékot kaptál te is.Remélem tele írjátok majd a naplót...:)
2011. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Természetesen :) sajnos csak hétvégén találkozunk, vagy 2 hetente hétvégén, nem nagy a távolság, csak én későn végzek a munkahelyen, őt meg nem akarom hogy állandóan feljárjon. Eddig nem panaszkodunk, megvagyunk tök jól :)



köszi szépen hogy érdekelt az egész :) Szabad kérdeznem, Ti hogyan ünnepeltétek?:)

2011. febr. 16. 19:42
 26/31 A kérdező kommentje:

jajj azért írtam a kevés találkozást, mert ugye akkor fogjuk majd megtölteni a naplót, külön külön nem írunk bele :D


kicsit szétszórt vagyok :-\

2011. febr. 16. 19:44
 27/31 anonim ***** válasza:
Igazából mi nem nagyon ünnepeljük a Valentin napot,egyrészt mert én nem vagyok a híve,mivel az év többi napján is ugyanúgy szeretem a páromat :),másrészt meg a héten van a szülinapja,hó végén meg a 3. évfordulónk...Van mit ünnepelnünk így is februárban :D...persze annyit mondtunk egymásnak,hogy "Boldog Valentina Napot",de ennyi...:D
2011. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

értem :) nekem ez volt az első IGAZI valentinnapom, így hát miért is ne, persze én is azt mondom hogy minden nap szeretni kell, csak, azért jó volt :D


előtte nem is nagyon csipáztam az "ünnepet" :D

2011. febr. 16. 20:40
 29/31 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy áll hozzá,tiszteletben tartom,ha valaki megünnepli,mi az első valentin napon már 1 éve együtt voltunk,akkor finom vacsival vártam haza,ő meg virágot hozott...:D szép volt....:)Azóta is szívesen főzök neki,Ő az ÉLETEM...
2011. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

:) Reméljük minden oké lesz, még jó sokáig :)


Nektek is kívánom, hogy minden nagyon de nagyon frankó legyen :)

2011. febr. 17. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!