Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni olyan nyaklánc...

Hol tudok venni olyan nyakláncot, amit a párok hordanak? 2 félbetört szív, egyik Nála egyik nálam. És mi a megnevezése?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem, hogy milyen alkalomra illene ilyet adni? Szülinapra nem hiszem, viszont Valentin napra esetleg? :)


Sziasztok.


2011. jan. 26. 11:14
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

ÓÓ hát nagyon friss a kapcsolatunk, de nagyon szeretjük egymást :) 3 hónap.


Mondjuk az eljegyzés még odébb van :)

2011. jan. 26. 11:54
 12/31 anonim ***** válasza:
Az még nálunk sem volt,mi 3 éve vagyunk együtt.De mi is így éreztünk már 2 hét után,hogy egy különleges kapcsolat a miénk.Sok boldogságot nektek :)
2011. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kívánok sok-sok boldogságot :)
2011. jan. 26. 11:58
 14/31 anonim ***** válasza:
köszönjük :)
2011. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 just.me ***** válasza:

Na ilyen medált bárhol kapsz. :D

Én nagyon sok helyen voltam Best Friendes medált keresni, és mindenhol elém rakták a szerelmes ketté tört szívű medálokat. :D

És attól, hogy fiú, garantálom, hogy örülni fog neki ha szeret. Sok boldogságot nektek. :)

2011. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Fu, kicsit mondtam, hogy szétszórt vagyok, a helyzet az, hogy én vagyok a fiú, nem a lány :D


Rendeltem ilyen, szívet, amiben az van gravírozva, hogy "Ő, aki birtokolja a kulcsot, tudja csak kinyitni a szívem", persze angolul van, csak most lehet elhamarkodtam. Véleményetekre lennék kiváncsi, mert ez 2 nyaklánc, egyik a kulcs, másik a szív, viszont olyan hülyén jön ki, hogy én odaadom neki a Szívet, AMI az övé, szóval értitek... én döntöm el, hogy ő nekem adja e a szívét... hogy a fenébe lehetne megoldani, hogy ne nekem kelljen a szívet hordani?:D Vagy Adjam oda a kulcsal együtt, és kérdezzem meg, hogy: Szeretnéd, ha nálam lenne a kulcs?


Jézusom de pancser vagyok :D

2011. jan. 27. 09:00
 17/31 anonim ***** válasza:

Hát én ezért mondtam neked,hogy vedd meg a félbetört szívet.Szerintem annyira szép,amikor egy férfi viseli a mindennapokon,ezzel felvállalja,hogy mennyire szereti a másikat.Én nő vagyok,és a páromtól kaptam.Szerintem,ha mindenképp a kulcsot akarod viselni,akkor mondd azt,hogy :

"Ez a két medál az érzéseinket szimbolizálja,a szív a te szíved,a kulcs pedig az irántad érzett szerelmem jelképe."

Vagy valami ilyesmi :D:) Sok sikert,majd írd meg hogy sikerült a meglepi :D

2011. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Persze majd mesélek :) Csak megnézem hogy néz ki a valóságban ez a cucc, aztán ha nem nyeri el a tetszésem, akkor jön a feles szívecskés.

Majd Valentin napon ejtem meg a merényletet :D

2011. jan. 27. 09:30
 19/31 anonim ***** válasza:
:) szerintem az a nő aki egy ilyen ajándéknak nem örül,pláne 3 hónap után,annak nincs szíve.De biztos vagyok benne h nem lesz gond belőle...:)
2011. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Biztosan örülni fog, sőt... haragudni is fog, mert nem szereti ha adok neki valamit :D De csak van ilyen "megfelelési kényszerem"... nemtudom miért. És mindig azt érzem, hogy ez nem lesz jó, aztán közben mégis oké minden :D
2011. jan. 27. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!