Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni olyan nyaklánc...

Hol tudok venni olyan nyakláncot, amit a párok hordanak? 2 félbetört szív, egyik Nála egyik nálam. És mi a megnevezése?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem, hogy milyen alkalomra illene ilyet adni? Szülinapra nem hiszem, viszont Valentin napra esetleg? :)


Sziasztok.


2011. jan. 26. 11:14
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam elnézést, tehát 1 félbetört szív, nem kettő :)
2011. jan. 26. 11:19
 2/31 A kérdező kommentje:
Jajj de szétszórt vagyok... közben gondolkoztam kicsit, és hát nem tudom, hordana e egy "fél szívet". Aztán szerintem jobb lenne egy kulcs és egy szív, vagy nem? :)
2011. jan. 26. 11:24
 3/31 anonim ***** válasza:
Engem 2 éve karácsonykor egy kis ékszeresdoboz várt a hálószobában a párnámon.Kinyitottan és egy szív volt benne,egyik felében az én nevem,másikban párom neve.Együtt törtük ketté,és mindketten hordjuk azóta is.Nagyon jól esett.:)
2011. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Valentin napra jó ötlet...:) Biztos örülni fog neki a párod (előző voltam) 24/N
2011. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi, és akkor remélem örülni fog :)
2011. jan. 26. 11:35
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,amúgy meg ahol biztos lehet kapni Europark ,mész hátrafelé az interspar felé és jobb oldalt van egy ékszerüzlet.Nekem onnan vette a párom.Ezt onnan tudom,hogy akkoriban arrafelé járt haza,és én meg bementem ezután venni neki egy nyakláncot,mert neki nem volt,és ugyanolyan dobozba tették.Lebukott,hol vette :D:P
2011. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél szebb ajándék már csak a jegygyűrű lehet.Valamilyen szinten ez is egy jelképes "eljegyzés"...
2011. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Előző válaszokat írtam :)
2011. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
:)) Köszi, hogy megosztottad velem.
2011. jan. 26. 11:45
 10/31 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,örülök hogy segíthettem.Szerencsés a párod.Mióta vagytok együtt? :)
2011. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!