Rákvörös lettem szoli után, mit tegyek? SEGITSÉG
Figyelt kérdés
szokásos 7 percre mentem, de csőcsere volt . Kijöttem,barna voltam de most estére nagyon nagyon bepirosodott mindenem olyan vagyok mint paprika. Mit tudok tenni hogy ne legyek piros?2011. jan. 14. 19:56
1/4 anonim 



válasza:





fürödj meg langyos vízbe, v picit hidegebbe, áztasd magad egy 10percig. Aztán kend be magad testápolóval. Esetleg bőrnyugtató hintőporral néhány helyen..
2/4 anonim 



válasza:





panthenollal fújd be magad naponta többször az segíteni fog
3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jan. 15. 14:08
4/4 anonim 



válasza:





én aloe vera-kaktusz krémet szoktam ilyenkor...nekem elég jól bevált, mert be is barnul utána nemsokkal...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!