Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egyáltalán nincs hiba a...

Ha egyáltalán nincs hiba a bőrömön, és alapozót sem használok általában, pl. szilveszteri, vagy ünnepi sminkhez azért illene használni? Vagy elég egy színezett hidratálókrém?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szép a bőröd, akkor bőven elég a krém. A sminkelés alapszabálya, hogy legyen személyre szabott, ne tegyél fel alapozót pusztán azért, mert "illik".
2010. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ha tökéletes bőröm lenne,szilveszterkor egy vékony réteget akkor is tennék.Egy gyengébb,de minőségibb víz alapú,hidratáló alapozót.Ha nincs bőrhibád,akkor is lehetnek az arcodon tónuseltérések,és még szerintem egy tökéletes bőrűnek a bőrén is az alapozó látható,olyan lesz mintha bedugtad volna a fejed a gépbe,és retusálva jönnél ki.:)

Ha nem akarsz,persze nem kell,de én tennék egy kicsit mégis.

De!mivel nekem sok a bőrhibám ezért buliban alapozó,korrektor púder játszik nálam.Hétköznap semmi smink,csak 1 évben 1-2-szer mikor olyan "nagy"buli van.

Szia,és előre is jó bulizást szilveszterre!

2010. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cory Rose ***** válasza:
Ha nem akarsz alapozót, valami sima sminkalap is elég szerintem.
2010. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges, még a végén oda lesz a szép bőröd... Meg gondolom mivel nem használsz gyakran, ezért vagy valami régi romlottad van, vagy csak ezért veszel, de az meg pénzkidobás, és lehet, hogy használni se tudod tökéletesen, akkor meg oda az amúgy szép sminked. Szvsz ki nem állhatom magamon a vakolatot, sajnos nincs annyira szép bőröm, de csak ezért ki nem maszkolom magam. :D
2010. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!