A szempilla visszanő?

Figyelt kérdés
A fodrászom amikor nyírta a frufrumat nemtudom hogyan, de belenyírt a szempillámba -.-' szóval egyik szememen a szempilláim rövidebbek -.-' visszanőnek szerintetek?
2010. dec. 4. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza persze:)
2010. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

A hajad visszanő?

A szemöldököd visszanő?

Borotválás után a szőr visszanő?

Hullott már ki szempillád? És maradt még?

Sok eszű....

2010. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsónak: úgytudom ez az oldal arra való, hogy válaszoljanak a kérdésekre, nem pedig arra, hogy beszólogass a másiknak
2010. dec. 5. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
mondasz valamit :) nekem is volt már olyan nem egyszer, hogy feltettem egy kérdést és csak kritizálásokat meg beszólásokat kaptam =/ mer most 1-2 kérdésre tudják a választ, amire te nem és akkor azt hiszik, hogy ők a valakik aztán akkor beírok neki, hogy hülye vagy meg stb. ...Na de ennyit erről :) Nemkell aggódnod, vissza fog nőni :)
2010. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!