Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszanő a szempilla?

Visszanő a szempilla?

Figyelt kérdés
Amikor a frufrumból vágtam véletlen a szempillámból is levágtam egy picit. :( Nem is lehet észre venni igazán de engem zavar . Vissza tud ez egyáltalán nőni?
2008. jún. 5. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem akkor kezdett el nőni és erősödni, mikor szempillaspirált használtam rá. De csak nagyon finoman, szinte meg se látszott!
2008. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
persze h visszanő.. hát hullik is .. azok helyett is nő új
2008. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne nőne vissza! Én azért vágtam le az alsót, hogy hosszabb legyen...és működött!
2008. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én is levágatm érgen a felsőt, hogy aztán majd a szemöldökömig érjen.:) Szerencsére visszanőtt, de nem lett hosszabb.
2008. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy csak az alsónál működik...egypként a szemöldöködig sose fog érni, akármit is csiálsz.
2008. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Viccnek szántam, hogy a szemöldökömig. Kis túlzással jeleztem, hogy nagyon szép hosszúra vágytam.


Bocsi az OFF-ért!

2008. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez megnyugtató xd
2008. jún. 5. 20:38
 8/10 anonim válasza:
100%
Sziasztok! most olvastam hogy valaki azt írta nem érhet a szemöldökig a szempillája. Nekem a szemöldökömig ér, és mindenki azt hiszi mű de nem. Amúgy nekem is hullik, de szerintem csak a szempillaspiráltól. Amúgy 100% hogy visszanő? Félek az enyém nem fog :S
2010. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is a szemöldökömig ér. És igen vissza nő mert nekem sajnos egyszer kihullott valami miatt és teljesen vissza nőtt (már van szempillám)
2018. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem nő vissza (legalábbis magamon sajnos ezt tapasztalom, bár lehet az autoimmun betegségem is közrejátszik ebben...), de ha mégis, akkor azt félév - max 1 évre tippelem ha tényleg egyszer valaha visszanövekedne
2022. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!