Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúk mekkora különbséget...

A fiúk mekkora különbséget látnak sminkelt és sminktelen arc között?

Figyelt kérdés
Mármint persze, tudom hogy függ a sminktől, a mennyiségétől, de számukra mennyire szembetűnő?

tegnapelőtt 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10, Nem csúnyaságra gondolok itt, de azért nyilván azért sminkel az ember, hogy jobban nézzen ki.


Ha semmi különbség nincs a sminkelt meg a natúr állapot közt, annak semmi értelme.


És mivel sok pasi fejében a smink = természetellenes, csak azt ismerik fel, ami már drámai hatás.

tegnapelőtt 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 olyan szempontból nincs különbség hogy ugyanaz az arc csak fel van dobva ha pl keves smink nekem az alap smink az úgy néz ki hogy 1 vékony réteg alapozó rá pirositot teszek de halványan akkor mivel nekem rövid a szempillam az átlaghoz képest ezért muszáj ki huznom aztán a számat és igazából ennyi tehát ugyanúgy én vagyok aztán vannak akik több kiló vakolatot visznek fel meg kontúroznak hogy vékonyabb arc vagy nagyobb vagy esetleg kisebb méreteket érjen el a szemein a száján stb de ha csak sima 1 réteg alapozó vagy pedig alapozó nélkül rúzs meg egy kis szempilla spirál attól ha le mossa ugyanolyan lesz az arc meg a szem vagy az orr formája tehát nem fog hirtelen ogrévé vállni ezt így értettem
tegnapelőtt 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek pl szép csajok, natúr sminkben.


[link]


[link]


[link]

tegnapelőtt 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
(#12 vagyok ) vannak akiknek pattanásos a bőrük van akinek mint pl nekem nincsenek pattanásaim de nagyon vékony a bőröm és a szemem alatt látszanak az erek nagyon és szemhéjamon is kék zöld hiába nincs karika a szemem alatt de vékony a bőröm és hogy egyszínű legyen ezért egy vékony réteget kell felvinnem az alapozóból nem kilókat és vannak akiknek karikás szem miatt a számmal sincs semmi bajom se nem túl vékony se nem túl vastag csak kicsi de nem vékony tehát nem kell vastagon ki kennem csak hogy legyen valami színe mert amúgy látszik hogy van szám csak nem elég piros de van aki konkrétan megrajzolja a száját hogy vastagabbnak tűnjön és műszempillát is felrak meg 5kilo alapozó na azt már inkább lehet Catfish-nek nevezni mint ez a kevés smink amit én használok vagy amit sokan van aki még alapozót se használ szvl ezért mondtam hogy nincs nagy különbség
tegnapelőtt 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!