Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúk mekkora különbséget...

A fiúk mekkora különbséget látnak sminkelt és sminktelen arc között?

Figyelt kérdés
Mármint persze, tudom hogy függ a sminktől, a mennyiségétől, de számukra mennyire szembetűnő?

tegnapelőtt 10:14
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
100%
Sokan a natúr sminket sminktelen arcnak nézik. Amúgy ha látták már smink nélkül a nőt, persze hogy feltűnik, hogy pl. smink nélkül nem látszik az ajka vagy a szemöldöke.
tegnapelőtt 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez a veszély mondjuk nem fenyeget, a szemöldököm alapból dús és vastag, azzal nem is csinálok semmit, szamra pedig néha szájfény vagy csak ajakápoló tehát ez a kettő kb mindig ugyanúgy néz ki:) A szememet sminkelem erősebben, alul felül feketére, enélkül tényleg kicsi és fura a szemem, és egy kicsit ettől tartok hogy ezáltal túl nagy a különbség
tegnapelőtt 10:30
 3/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a szám láthatatlan rúzs nélkül, amúgy szerintem nem lenne nagy különbség egy natúr sminknél. Csak én úgy vagyok vele, hogy natúrt minek, ha festek, akkor az látványos szemsmink meg sötét rúzs. Szerintem egy szemceruza lemosása nem okoz akkora meglepetést, hiszen eleve látszik, hogy az smink.
tegnapelőtt 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazad van egyébként, de nekem valahogy teljesen más a szemem szempillaspirál meg fekete szemceruza nélkül
tegnapelőtt 10:53
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem mert megszoktad és a sminkelt arcot (szemet) azonosítod önmagaddal. Nekem is fura ha meglátom magam azokon a régi képeken, ahol még nem használtam rúzst, hogy jesszus, hogy tudtam élni "száj nélkül". :D
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:D

Mondjuk a régi fotókat néha tényleg horror nézegetni, de biztosan tényleg csak megszokás kérdése ez a sminkelés, szerintem a szád is csak Neked olyan feltűnő, ha nincs rúzsozva:)

tegnapelőtt 11:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A smink nem az arcot formálja át ha csak a szádat vagy a szempilládat erősíted meg vagy a szemöldök tehát ugyanaz az arc forma stb ha több sminket használ valaki akkor tud különbséget csinálni de így kb csak a színét változtatod meg nem az arc vonásaid
tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok , az lemaradt hogy ezzel azt akartam volna írni hogy nem versz át senkit ha csak ennyit sminkelsz
tegnapelőtt 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nagy része csak akkor veszi észre, ha csillámot vagy természetellenes színeket viselsz.


Korrektor, spirál, kontúr, alapozó, púder, natúr rúzs, stb általában nem.


Azt szokták kérdezni, hogy beteg vagy-e ha egyébként sminkben látnak és egyszer nincs rajtad...

tegnapelőtt 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
#9 attól függetlenül az illető nem csúnya vannak kimondottan csúnya lányok de az kevés és a kérdező fixen nem csúnya csak azért kérdezik mert esetleg a szem alatti karikák vagy van akinek vöröses vagy fehérebb a bőre
tegnapelőtt 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!