Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink alapok? Milyen termék...

Smink alapok? Milyen termék mire jó? 16l

Figyelt kérdés
Soha nem hordtan eddig sminket viszont most, hogy elkezdtem táncolni és versenyekre, színpadra állok sminkelnem kell. Sajnos anyám nem tud sminkelni, de sminkesre nincs pénzünk. Segítenétek hogy milyen sminkes termék mire jó, hogy kell használni?

aug. 10. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
kevesebb több, egy vissza fogott rúzs és szép köröm elég
aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel ne foglalkozz, nyilván pasi.

Én azt javaslom, hogy nézz a neten oktatóvideókat. Ez nyelvtanulásnak is jó lehet, de magyarul is rengeteg "sminkelés kezdőknek" témájú dolgot találni. El is magyarázzák, hogy melyik termék mire jó, meg a technikát is látod. Addig is gondold végig, hogy milyen a bőrtípusod (primert és alapozót ahhoz válassz), illetve hogy mi a cél (pl. a szemedet vagy a szádat szereted-e jobban kiemelni - bár ez inkább hétköznapokon érdekes, mivel a színpadi smink mindig erősebb).

aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hétköznapra igen, de ezt próbálom magyarázni hogy muszáj megtanulnom sminkelni mert táncos vagyok, és színpadon nem néz ki jól a sminknélküli, pattanásos arc.
aug. 10. 12:59
 4/11 A kérdező kommentje:
2es köszi a választ!
aug. 10. 12:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sminkedet fel tudnád dobni egy kis highlighterrel, mivel az csillog és szép hatást kelt. A szádra keress valami szép szájfény, a szemedet pedig olyan színnel emeld ki, ami megy a ruhádhoz.
aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pinteresten,Instán, YouTube-n is sok "grwm" videót találsz, ahol a lányok elkészítik a sminküket. Szerintem nézz ilyeneket.
aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó hosszú válasz lesz.

Alap bőr rutin van? Mert ha az van akkor már sokat nyersz.

Sminktermékből rengeteg van.

Van primer, alapozó, korrektor, púder, bronzer, kontúr, pirosító, highlighter, szemöldök termékből is ezer féle van, ahogy szemnél is. Rúzs, szájfény, szájkontúr ceruza, és még sorolhatnám.

Visszafogott smink kell, amiről meg nem mondod, hogy van rajtad valami? Egy kis korrektor, pirosító, púder, highliter, szempillaspirál, szemöldökspirál és szájfény bőven elég.

Viszont, ha erős smink kell, az nagyon más tészta. Ilyenkor tényleg az a legjobb, ha megnézed mások mit csinálnak, hogyan alkotnak, és amelyik megtetszik, amelyik a te stílusod az a jó neked. Hisz a smink olyan mint a tánc. Sokszínű.

aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És ami fontos, hogy milyen szín típusod és bőrtípusod van. Zsíros akkor matt termék kell. Ha száraz akkor ragyogobb kell.

Hideg típus? Meleg színek nagy ívben kerülni kell, ahogy fordítva is. Szem és haj szín is számít, na meg az arcforma

aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
TikTok, Youtube, Reddit, Insta, Pinterest előtt rájöttünk erre, anyáink még inkább, de 2024-ben úgy, hogy minden egy google keresésre van, megáll a tudomány. Ezt komolyan nem tudom ép ésszel felfogni.
aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fhú köszi a normális válaszokat. Erősebb smink kell, de nem túl erős. Nyílván tudom hogy kell a rúzst, pirosítót használni, tudom hogy az alap termékeket hogyan kell használni. De a primerről azt se tudom mire jó, és melyik a jó egyáltalán. A bőrtípusom pedig kevert.
aug. 10. 23:18
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!