Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A ( szemoldokfestékkel)...

A ( szemoldokfestékkel) "kiszokitett" szemoldok mennyi ideig marad vilagos?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mivel vilagositottam a hajszinemen, a fodraszkellékesben vettem szoke ( vilagosito) szemoldokfestéket is- par perc alatt gyonyoruen vilagositott rajtuk. Arra volnék kivancsi, mennyi ideig maradnak igy? A sotétebbre festett szomlodok gndolom kopik, de a vilagositott? Az is?

Koszi!


2010. nov. 1. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szija. Én is most világosítottam a hajam és nekem sem tetszik, hogy a szemöldököm sötétebb :S vagyis kicsit elüt. Venni szeretnék én is ilyen szemöldökfestéket és azt szeretném kérdezni, hogy mennyibe került? És hogyan kell egyáltalán használni? :S Nem nagyon értek hozzá sajnos.
2010. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hello


Hmm, hogy otthon mennyibe kerul, nem tudom, kulfoldon élek, és az oxigénnel egyutt fizettem 19!!! eurot érte ( azt hittem elajulok,iszonyta draga itt).

A neve (ugyanazt lehet otthon is kapni) Refectocil, és a 0-as a szoke , ez elméletileg " szokito"- azaz gondolom kovetnie kellene -mint a hajfestésnél- egy masik szinnek, az én esetmben nem :).

Egy nagyon kevés, egy-két centinyi krémet talkaba nyomtam, nagyon kevés oxigénoldattal krémes allaguva kevertem ( tényleg nagyon kevés kell mindkettobol, a keverékem haromnegyedét igy is kidobtam, mert rengeteg lett) és utana egy fultisztitoval felkentem ovatosan a szemoldokre ( kissé csip), szerintem egy ot percet sem volt rajta, és a sotétbarna szemoldokmbol egy nagyon szép vilagosbarnat csinalt. Lemosod, aztan nivea krémmel jol bekened a borod :)

2010. nov. 1. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj xD csak nehogy elrontsam és szőke legyen a szemöldököm is :D Amúgy köszönöm :)
2010. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy sztem biztos hogy kopik a szine egy idő után :S
2010. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en is ugyanigy szoktam es azt tapasztaltam, hogy a kopas nem szamotttevo, inkabb az a feltuno, ahogy leno:) nekem kb ket hetig birja, mert ugye addigra no is es kopik is. de gondolom egyenenkent valtozo, talan a hajmosas gyakorisaga is szamit, meg arcmosas, stb:) en most olyan szokitore vadaszok, aminel nem kell a maradekot kidobni. youtube-on kulfoldieknel lattam mar es azt mondtak h honapokig azt hasznaljak, csak itthon nem talalok:) de lehet h megoldom ugy h veszek "normalis" hajfesteket es kiontom az osszetevoket kis dobozkakba :) talan ugyis elall mert gondolom a latott dobozosokat is egyszerre kene elhasznalni. na majd elvalik.
2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!