Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj a fülszúrás ha magamnak...

Fáj a fülszúrás ha magamnak csinálom?

Figyelt kérdés

Magamnak szeretném a porc ALATT kiszúrni a fülem egy hegyes végű fülbevalóval, amivel még az előző fülbelövésnél lőtték a fülem. Tehát azzal az elég vastag fülbevalóval átszúrhatom? Nagyon fog fájni?:S Azért kicsit félek..:S Eltalálhatok valamilyen ideget, vagy pontot, ami ártalmas is lehet?

Lövésért pedig nem szeretnék kiadni 3000 Ft-ot.

Légyszi értelmes válaszokat!


2010. okt. 16. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Sajna a fülbevalóval sehogy se fogod tudni kiszúrni ugyanis nem elég hegyes. Ahhoz kell pisztoly.

18/F

2010. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is fülbevalóval csináltam,amivel azelőtt kilőtték.Nekem nem fájt.
2010. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvosi fülbevalóval csináltam,és egyáltalán nem fájt,utána se:)Persze lehet h másnak fáj..nem tudom:)
2010. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3000 Ft-ért lőnék ki a füledet ? :O

Nekem 680 Ft-ért csinálták fülbevalóval együtt.

Hát tulajdonképpen azzal a vastaggal nem próbálnám meg, hanem vékonyabbal, majd úgy tenném bele az orvosit,hogy fájni fog-e azt nem tudom, de nekem fájt, mert nagyon feltette, meg nagyon össze lett nyomva, és besebzett, de mára már nem :)

2010. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én magamnak csináltam fübevalóval:) Nem fájt:)
2010. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
én kb 3 hete csináltam magamnak egy vastagabb tűvel. nem azt mondom hogy fájt, inkább csak kellemetlen volt. arra vigyázz, hogy minden teljesen steril legyen, fertőtleníts le MINDENT vagy 5x mert nekem pl nagyon csúnyán begyulladt a fülem mert elfelejtettem lefertőtleníteni a tűt : D
2010. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én meg vettem szépen tizengyolcas tűt (az az infúzios) meg rajzoltam a helyet néki, és átszúrtam. Ugye ezen van egy ilyen vékony plasztika réteg amiből kihúzod a tűt és aztán azt az ékszert (amivel lőtték neked) belebiggyeszted és áthúzod. Hidd el, hogy semmennyire nem fájt, nekem. Fülfüggő dolog...

^^

2011. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia! ha nem szeretnél bajlódni a füllövéssel azért, mert mindig beforr a lyuk, akkor ajánlanám, hogy fúrasd ki. utána nem fog beforrni. nekem is születésem óta fúrva van és 12 éven keresztül egyszer sem forrt be a lyuk. bár elég régi a kérdés, remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!