Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Neki felül szemceruzával van...

Neki felül szemceruzával van kihúzva a szempillák tövében? Ha én így csinálom, mindig felkenődik a szemhéjamra. :S Van vmi más tippetek?

Figyelt kérdés
Mert ha meg tussal csinálom, az nem ilyen puha szürke, hanem egy határozott fekete csík.
2010. júl. 16. 18:37
 1/10 A kérdező kommentje:
2010. júl. 16. 18:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a link
2010. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jo a link, de van szürke szemtus is, lehet azzal van megcisnálva.
2010. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem jó a link.

én úgy szoktam, h lealapoom a szemem, alapozóval,utána púder, főleg ien melegben, h rajta maradjon a smink.

szemcerkával kihúzom, és egy fültisztítóval elsatírozom, h szürke legyen:)

2010. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én amikor nincs nagy meleg úgy szoktam megcsinálni h kihúzom szemceruzával úgy h picit macskás legyen és utána kicsit elsatírozóm és ha jó minőségű a szemcerka akkor nem valószínű h elmaszatolódik de ilyen melegben nem ajánlott:(
2010. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, amikor még megnéztem, akkor még jó volt


[link]

2010. júl. 16. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem most sem működik:)
2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem megnyitja. De rakok be másikat.:)


[link]

2010. júl. 16. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan, amilyenre szoktam :D

Annyi, hogy megcsinálsz egy vékony vonalat fekete tussal, majd fekete szemhéjpúderrel átmész ezen a vonalon, talán a szemsarkaknál jobban felmész, és vattapálcikával elsatírozod a vonalat. Előtte persze púderezd le, mert ilyen melegbe az is felragad.

2010. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi elég ha szemceruzával kihúzod és kicsit elsatírozod h nem legyen egy látható erős vonal de az is jó amit az előttem hozzászóló írt csak ahhoz nagyon a szempillatövekben használd a szemhéjpúdert.
2010. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!