Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elferdült helix piercinget...

Elferdült helix piercinget hogyan lehet itthon kiegyenesíteni?

Figyelt kérdés

Fél éve csináltattam és eredetileg jól szúrták be, rá sem feküdtem vagy 2 hónapig, de amint elkezdtem rajta aludni, teljesen ferde lett.

Kb függőlegesen áll a fülemben és nem igazán tudom, hogy mit csináljak vele, mert hiába húzom lefele, nyilván visszaáll egyből.

Esetleg van valami ötletetek/ tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?



2023. máj. 2. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a lyuk ferdült el (ami előfordul, vándorol az ékszer), azt nem tudod, max újra szúratni, ha nagyon zavar.

Ha maga az ékszer, akkor esetleg fogóval megpróbálhatod visszahajlítani, ha vékony a szára, akkor hajlik is, de akkor úgyis vissza fog hajlani, tehát másik ékszert kell venned.

2023. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a lyuk ferdült el, ebben biztos vagyok. Karikával szerinted kevésbé látszana? Vagy még rosszabb lenne?
2023. máj. 2. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, újra kellene szúrni.
2023. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!