Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ausztriában mennyivel olcsóbba...

Ausztriában mennyivel olcsóbbak a sminkek mint itthon? Van kint valami drogéria, ami Magyarországon nincs?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia én épp ott élek :).

Hát szerintem túl nagy különbség nem lehet azt leszámítva hogy az 1 euró a legkisebb apró pénz.

Nálatok most milyen a helyzet amik olcsóak voltak azis felment a duplájára?

Pl van ami jó áron van viszonylag olcsó, és pl maybeline alapozó ami szerettem otthon 2000 valamenyiért vettem itt kb 12 vagy 15 euróért szóval van ami meg itt drágább termék.

Ami magyarban nincs a Bipa ami egy szintén hasonló volt mint a Müller vagyis drogéria :) de a Bipában ahogy észre vettem sokkal drágább minden pl az említett alapozó drágább volt és még át mentem a dm-be kb 1000-1500 ft nak megfelelő összeg külömbség volt köztük enyit számít hol veszed. Valami itt jobb valami ott valami meg ott nincs. De amiket kifogok termékeket a dm ben azokat nem mondanám drágának :).

2023. jan. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor kimegyek Bécsbe, mindig benézek pár drogériába is. Ugy vettem észre, hogy ugyanazok a termékek vannak ott is, mint Magyarországon. Az ár is kb. ugyanaz. Bipában Horvátországban voltam, ott csak egy olyan márka volt, ami Magyarországon nincs a drogériákban tudtommal: Wet'n Wild.
2023. márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!