Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit hordasz magaddal mindig a...

Mit hordasz magaddal mindig a sulitáskádban?

Figyelt kérdés
könyveken füzeteken kívűl
2010. okt. 9. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

pénz, igazolványok, kulcs, zsepi, ajakápoló, egy üveg víz, mobil, rágó + mostanában meg vagyok fázva, szóval orrspray és torokcukorka

15/L

2010. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Inni, zsepi, bérlet, tampon-betét(ha megvan), sminkek(szempillaspirál,púder,szemcerka), hajgumi, hulllámcsatt, fésű, pénztárca:) hirtelen ennyi:)
2010. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kulcs, bérlet, pénz, néha kaja, hajgumi, néhány csatt, átlátszó körömlakk (sajnos mostanában eddig mindig ha felvettem a harisnyám mert ünneplőbe kellett menni, persze, hogy felfeslett. úgyhogy most már mindig hordok, sose lehet tudni), körömreszelő (ugyanis majdnem mindig elfelejtem levágni a körmöm zongorára), betét, zsepi, drót (ha otthon hagynám a szekrénykulcsomat :))... ja meg midnenféle hülyeség ami így idők közben belekerül, ja és még rágó.
2010. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mot ez van benne:

telefon fülhallgatója,kézfertőtlenítő spray,first mini üveges spray,ragtapaszok,körömreszelő,hajkefe,fésű,mini hajlakk,mini wax,szőlőzsír,szemüveg tok+törlő kendő,kettő 10-es papírzsepi,kis elemlámpa(csak 10 cm),nedves törlőkendő,betétek,dezodor,hullámcsatok,Winterfresh rágó,Negro cukor,1 szelet csoki,pénztárca(benne pénz),bérletek,igazolványok,hajpánt.

Ennyi lenne 13/L

2010. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Zsepi,pánztárca(persze pénzel:D),mobil,kulcsok,smink,hajgumi,0,5 L víz,ellenőrző,füzet,könyv,tolltartó,számológép,ebédjegy,esernyő,órarend..

14/L

2010. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

tolltartó, ellenőrző, rágó, bérlettartó diákkal és bérlettel, betét, zsepi, mindenféle kacat, amit csak bedobálok, sminkelni nem szoktam, azt nem viszek, ja..még kaja, és tea

13,5/L

2010. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!