Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hajvasalót fogok venni és...

Hajvasalót fogok venni és most próbálok utánanézni, hogy melyik márkák roncsolják talán kevésbé a hajat. Ti mit használtok? És milyen balzsamokat a haj "újratáplálására"?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fodrászom ezeket tanácsolta a vasalással kapcsolatban:

Azt mondta otthonra az olcsóbb, 3-4ezer forintos is megfelelő, mivel a drága és olcsó között az üzemórák szám a az alapvető különbség. Fodrászatba kell a drága, de otthonra elég az olcsó is. Márkát nem tudok, novemberben megyek venni vasalót, ha sikerül venned megírod, milyet vettél?

Ha göndöríteni is szeretnéd a hajad, akkor legfeljebb kétujjnyi széles legyen a lapja.

A vasalás trükkje, hogy a hajat ne roncsolja az, hogy párhuzamosak legyenek egymással a hajszálak és a hajszálakra merőlegesen húzd a vasalót, így nem törik, nem ég el a hajad.

Termékből pedig olyat érdemes választani, amit nem reklámoznak agyon, mert ami a csapból is folyik, annál a pénzt reklámra költik és nem hatóanyagra (mélységesen egyetértek).

2010. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a Remingtonokra esküszöm. Hihetetlen jó márka, nagyon precíz minden termékük, mindenre figyelnek. Mondjuk nem csoda, mivel a cég eredetileg lőfegyvereket gyártott, ahol nagyon fontos a pontosság.

Nem a legolcsóbb, de szerintem nem is veszélyesen drága és kb bármelyik termékük szuper. Főleg az árukhoz képest - pont nem az az agyonreklámozott kategória.

2010. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem imetec belissima van, én nagyon szeretem.

az első válaszoló annyiban nem mond igazat, h amit agyonreklámoznak az nem jó.

mert ezt is reklámozzák, mégis nagyon hatékony.

10 e ft volt.

2010. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocs, az agyon reklámozás a samponokra vonatkozott.


A második válaszolótól kérdezném, mennyiért lehet Remington típusút kapni?

Azt tudja esetleg valaki, hogy a Braunnak van-e hajvasalója? És mennyiért?

Köszi.

2010. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Remington S1002-esem van, teljesen meg vagyok vele elégedve, nem roncsolja a hajam, gyorsan felmelegszik, kerámialapos, amikor én vettem olyan kb 5-6 ezer volt (nem emlékszem már pontosan, megvan vagy 2 éve). Szerintem is a technikán múlik, hogy roncsolod-e a hajad a vasalóval, vagy nem, ahogy az első válaszoló is leírta.

Most elkezdtem a Loreal Full Restore 5 kiöblítést nem igénylő spray-t használni, nekem bevált, könnyen fésülhető a hajam és fényes tőle.

2010. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A roventa is jó :)
2010. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vidual Sasoon hajvasalóm van kb 5 éve, még mindig szuper és egyszerű használni. Kiadtak azóta ionizált meg ki tudja még milyen hiper-szuper vasalókat, én akkor sem váltok :)
2010. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remington a legjobb. Egy hajvasalónál egyébként az a legfontosabb, hogy ne összerakhatót vegyél, mert az nem melegszik jól, nem vasal szépen. Én is befürödtem vele, mert először olyat vettem, aztán csak megvettem a rendeset. A másik szempont, ami nagyon fontos, hogy magadnak tudd állítani a hőfokozatot. Én olyan 160 fokon vasalom a hajam, vagy attól kevesebben, am a vasalóm 200 fokig tud felmelegedni. A harmadik szempont, a bevonat. A legjobb, ha kerámialapos, azon legyen teflon bevonat, és még azon van turmalin bevonat. Nekem ilyen van, 8000 Ft ért vettem a vaterán postaköltséggel együtt. Remington pr5000 Egyébként olyan 10000 lehet kapni ilyet a media marktban. Hajbalzsamból meg garnier fructis-t használok, szépen rendbeszedi a hajam.
2010. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Jázmin anyucija válasza:

Nekem Babyliss hajformázóm van, szeretem. Nem minden nap használom, de még nem vettem észre, hogy nagyon roncsolná.

[link]

2010. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jázmin anyucija válasza:
az 5. képen lévő :)
2010. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!